icon

Kdo máte Fb, prosím radu : Když by mi deset lidí poslalo na Fb soukromou zprávu, všichni ve stejný čas (v průběhu jedné minuty), budu schopná poznat v jakém pořadí ji odeslali resp. kdo napsal první, druhý, třetí atd.?

avatar

A těch 10 lidí ví že je psalo? Aby to nebyl třeba vir. Mě tak dosla zpráva s odkazem jenom a psala sem ji co to je a ona že nic neposilala zep to bude vir, ať to neotviram.

30. dub 2016
avatar

když otevřeš záložku zpráv, tak to bude seřazené přesně podle toho jak, kdo poslal .. 🙂

30. dub 2016
avatar

@karoli87 tady se asi jedna o priprad nejake souteze, bych to tak videla, aby se dalo dolozit presne poradi odpovedi. 🙂
Je to jk pise
@nikola38 🙂

30. dub 2016
avatar
kacitko
autor

@nikola38 jako že chronologicky? Vím, že se u zpráv ukazuje hodina a minuta doručení, ale to by v tomhle případě bylo u všech 10 sz stejné. Takže jestli to Fb automaticky řadí tak je to ok.

30. dub 2016
avatar
kacitko
autor

@symcca jj soutěž 😉

30. dub 2016
avatar

@kacitko měl by to seřadit podle toho jak ti to přišlo.. tj. jak to oni poslali .. 🙂 jo chronologicky .. nahoře bude zpráva co ti přišla napoledy. 🙂

30. dub 2016