Holky, dotaz na ty, ktere zijete ve statnim byte. Kdyz nahlasim trvaly pobyt dalsi osoby zveda se nejaky koeficient najmu nebo neni zadna zmena a je jedno kolik osob ma trvalak v byte. Diky
Ve státním bytě je potřeba souhlas od města, aby mohlo dojít k nahlášení TP a člověka musíš nahlásit do evidence, kde zvednou poplatky za vodu atd
11. pro 2020
Oznámit na město a město buď dá nebo nedá souhlas. V případě že dá souhlas, vystaví nový evidenční list a zvedne zálohy na vodu a i na osvětlení společných prostor.
11. pro 2020
kakba
autorA jakmile po par mesicich zmenim trvalak zpet tak zase oznamit a zalohy se zase snizi? Zavolam si na odbor a domluvim se s nima. Vsem dekuji
11. pro 2020
Kolem 500kc je to u nás
11. pro 2020
Nájem myslím ne, ale jsou pak větší zálohy za vodu atd.