icon

Lékařské okénko a žádné covid hov*a. Pár dní mám bolest v noze kdy mi projede jednou za 20 vteřin bodavá bolest celou nohou až se mi podlomí koleno. Má otázka zní. Na jaké oddělení s tím jít a myslíte, že budou brát bez žádanky?

avatar

Tipuju to na ploténku, měla to tak mamka, ortopedie a neurologie to jistí, pak rehabky, klidně bych to brala dnes přes pohotovost, to nebudou otrevovat s žádankou

Odpověz
11. říj 2020
avatar

Může to být i tromboza

Odpověz
11. říj 2020
avatar
kakba
autor

@tipata ale me zada neboli vubec.
Doktor to jisti, to je jasny. Jen jsem se chtela vyhnout zadanky.

@caboonek nemam oteklou nohu, ani viditelne zily.
Snad to nebude nic, jen je to fakt dost neprijemny. Mam to furt i v noci. Pri sezeni, stani, lezeni co 20 vterin. Divny🤔🤔

Odpověz
11. říj 2020
avatar

Pokud to není echt akutní, a to pokud píšeš ze už trvá víc dni, tak řešit přes praktika.

Odpověz
11. říj 2020
avatar

To můžou být skříply záda, taky jsem to kolikrát měla a záda mě u toho vůbec nebolela, jen ta výstřelující bolest do nohy. Vždy to přešlo samo.

Odpověz
11. říj 2020
avatar

To bude od zad, skříplý nerv, taky jsem to občas měla (už dlouho ne - ťukťuk)... snad to přejde samo.

Odpověz
11. říj 2020