Po dnesni problite noci starsi, jsem se rozhodla, ze dneska budu palit cerva zevnitr, abych to nechytila. Stejne to nepomuzeme, ale aspon mi to bude fuk, kdyz budu na plech.😀
Dcera zvracela ze čtvrtka na pátek celou noc, včera už jen dopolko, syn začal dnes 🤦🏻♂️ já to nechci chytit 🙈
My to měli o Vanocich, manžel se taky proleval, ale nepomohlo. 😀
Také jsme to měli všichni. Něco litá zas
alkohol se mi nezdá, že by pomáhal, já v takovým případech preventivně beru živočišné uhlí.
Taky jsme se doma prolévali slivovici, když děti zvracela a nepomohlo to teda vůbec...za dva dny jsme to měli s manželem taky 🤦
Ja vim, ze to nepomuze, mam aspon duvod pit. 😀
Na střevní potíže pomáhá rum,vyzkoušeno několikrát a fakt jsem nikdy nic středního od dětí ani manžela nedostala
No… odvolavam… už je mi taky blbě…😂😂😂
Jindra nám zacal blit☹ a ja tu realne silim, ze to všichni chytneme. Ja jsem pod prášky kvuli zadum, nemůžu pálit červa☹