Evu nemusim, ovsem tato pisnicka se ji opravdu povedla.
Usmev Mony Lisy....❤️❤️
16. led 2022
Mě se líbí její barva hlasu, ale kdo ví proč mi nesedí, když zpívá anglicky. Přitom ona umí anglicky fakt moc dobře.
Tuhle písničku mám moc ráda, ale jak tahle, tak ta nová mi přijdou dost elektronický upravené. Na živo už to nezní tak dobře.
16. led 2022
Maly princ je nadherny. Delala to tusim s Vaskem Noidem a jeho pritelkyni