Dynamicky pisek .... mate? Vybiram darek pro triletaka. Rad si hraje s plastelinou nebo s testem kdyz neco peceme. Nebo lepsi kineticky? Nazivo jsem nevidela ani jeden.
Letelo to z domu... Moje nervy. Radeji plastelinu
10. led 2020
10. led 2020
Vydrzela jsem tyden. Pak sel z baráku
10. led 2020
kamiska
autor@ilona87
@matkakatka93
@xnikax1 me to az tak nevadi. Kluci si treba hravaji s moukou apod. Sak se pak svlecou a v kuchyni se to smete. Krom uklidu ok?
10. led 2020
@kamiska nam to treba ani nedrzelo. Nvm jestli to zalezi na kvalite ci znacce
10. led 2020
Ano mame kinetic sand. Male nadsena, “bordel” se da uklidit. Ale pozor na tech zrnickach co spadnou na zem to dost klouze. Ale po vytreni je zas vse ok. A nevyrahujeme ho kazdy den😉
10. led 2020

Písek je radost pro děti a zlo pro rodiče 😁