Jaký čaje na zastavení kojení? Kojila jsem 2 a půl roku a teď mi právě syn na týden odjel s tátou za tchyni, aby jsme to utly úplně, stejně si dával jen na spaní a i bez toho umí usínat, ale jak ja zastavím tvorbu? 😀
Mátový čaj ten piju od ledna já. ☺ ted spis už jen pro chuť. Mliko tam je jen když zkusit hodně masirovat a mackat.takže nedělám.
Mě pomohlo přestat kojit ... proste už jsem nekojila a mléko se přestalo dělat . 😊.
Matovy caj, jinak homeo
Matovy a salvejovy caj 2x za den a do par dni byl klid
Mátový čaj, naposledy vyprázdnit prsa, obvázat a bohužel vydržet (nebo mírně odstrikavat do úlevy). Dávat studené obklady.
...já 3 dny trochu trpěla..ale.nakonec se mlíko přestalo tvorit
Jen jsem přestala kojit a mlíko se netvořilo😉
já teda u obou jela na homeo a mátovém čaji, protože jsem to měla jak silikony, kor u druhého při kojení převážně z jednoho to byl nepoměr. jinak jsem malinko odsříkla do úlevy, dala pevnou sportovní podprsenku a pár dní vydržet.
Mě pomohl šalvějový čaj 😉