icon

Maminky, chtěla bych pro roční dceru, která už stojí a když před sebou něco tlačí tak i chodí, koupit chodítko, nebo spíš nějaké "tlačítko". Doporučíte mi něco šikovného co se nepřeváží když si o to stoupne? Děkuji

avatar

hele my máme od playskool takové to auto že se to dá složit a je to jako odstrkovadlo

22. lis 2011
avatar

ja jsem koupila chicco acitivity 2v1.dostane pod stromecek.ale pry je super.

22. lis 2011
avatar

ähoj, my jsme koupili takový ten vozík dřevěný z ikea - http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/4006... - aby posloužil i později. když se o to zezačátku opíral, ujíždělo to, ale dali jsme mu do toho mllíka nebo džusy v krabici a on to vozil, pak už to nebylo potřeba...hraje si s tím dodnes. za pár kaček hodně muziky🙂))a dobře vypadá🙂

22. lis 2011
avatar

Taky máme chicco a bylo bezva, nepřevažovalo se a holky bavilo si s ním i hrát..http://www.detskyraj.cz/lehatka-a-choditka/chic...

22. lis 2011
avatar

ted dela krasne fisher price je to zaroven i kocarek s panenkou 🙂))

22. lis 2011
avatar

naše malá dostane k Vánocům, máme ho doporučené a odzkoušené kamarádkou https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luckar/album...

22. lis 2011
avatar

Já jsem malému koupila na vánoce dřevené chodítko,které se tlačí.Bylo teď v akci v hypernově.Něco takového http://www.matulda.cz/detail.php?zbozi=980298

22. lis 2011
avatar

Přesně to samé, co tu dala odkaz mufinka2, tak máme doma, nové, nepoškozené a nabízím k prodeji, kdyby byl zájem. Malému jsem to koupila k prvním narozeninám a projel se s tím asi dvakrát, takže nám tu stojí zbytečně.

22. lis 2011
avatar

Malá má tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49885961&tab=9 využili jsme od necelého půlroku do 2 let, teď už ho mám schované pro další mimi, byli jsme spokojeni 😉

22. lis 2011
avatar

@mirorad
@leedak
@berenika39
@marinka
@krista20
@mufinka2
@luckar
@hary
@mirorad
@j.kriv
děkuji za typy, koupila jsem nakonec na MMB nějaké od FP, tak snad to bude dobré 🙂

26. lis 2011