icon

Maminky z Brna, jak je Baumax tak kousek od toho je prodejna dětských věcí, nevíte jak se to jmenuje? Nemůžu to na netu najít a potřebuji tam zavolat. Díky. Ps. je to jak jsou koberce, jen přes silnici od Baumaxu.

avatar

nedávno jsemtam něco kupovala ale na název si fakt nevzpomenu
ty jo něc jako sam baby? Možná je to blbost

25. lis 2011
avatar

Jojo, je to sambaby. Jinak adresa je www.sambaby.com 🙂

25. lis 2011
avatar

@nunynka86
@lutsousek děkuji moooc 🙂

25. lis 2011
avatar

@nunynka86
@lutsousek
tak ted koukám že na ty stránky jsem se dívala, protože mi ten název byl povědomý, ale zavřela jsem to že jsou z Ostravy 🙂

25. lis 2011
avatar

A ještě je tam Babystar, ten je vedle koberců.

25. lis 2011
avatar

@karmenta Ale mají pobočku právě u toho Baumaxu. http://www.sambaby.com/14392/prodejna-v-brne/
@bufina To je teď právě to sambaby 🙂

25. lis 2011
avatar

@karmenta Jo to se mi taky párkrát stalo 😀

25. lis 2011
avatar

@bufina
@lutsousek
děkuji, děkuji

26. lis 2011