icon
avatar
kasa
20. pro 2010    

Tak dneska přesně před půlrokem se s nás stala rodina a Vojtínek z nás udělal ty nejštastnější lidičky pod sluncem.

avatar

velikánská gratulka k prvnímu pulročku a samé jen krásné chvilky pro všechny 3 😉

20. pro 2010
avatar
kasa
autor

děkujeme moooc

20. pro 2010
avatar

je to děs hlavně že se člověku nic nestalo a je vše v pořadku

28. únor 2011