Jaká bude vaše reakce v této situaci???
🍦🍦🍦😂😂😂🥰🥰🥰
Chudak mala ;-D
já bych utekla mnohem dřív😝
Tak hlavne, ze si dospeli pohrali...😝
Jednou jsem tohle zažila na vlastní kůži a bylo mi to teda hodně nepříjemné, normálně jsem se otočila a odešla.
kdyby jednou ucukl, tak dobrá,(taky to H. dělám) pak už bych ho nakopala do zadku ......
Ale ženská podle mě tohle neudělá. To jen chlapi, protože tam byl tatínek a prodavač. A oni mezi sebou prostě musejí být za vtipálky. Ten chlap buď nemá děti nebo je fakt nevychovával, protože by věděl, že tohle se opravdu malým dětem nedělá.
Děti se na to obvykle chytí. Dospělý by se naštval a odešel. Dokonce si troufnu říct, že dospělý dostane zmrzlinu a zdar 🙂
A jak píše @vitezove , udělá to spíš chlap než žena. Žena to zkusí s dítětem jednou, dvakrát a dost. Chlap se tím baví. Dělá to můj táta (mě, bráchovi, mým dětem), můj muž rád dráždí a holky to nebetyčně se*e. A baví ho to, i když to ví.
tak to měl brouček obrovskou trpělivost👏
Poslala bych toho prodavače někam... 👽