katarinadubai
autor@asus Dubai 🏝😉
6. lis 2018
@katarinadubai jeee to je paráda to teplicko se mate😍😍😍
6. lis 2018
Tam mám kamarádku, cca 6 let zpátky se tam s rodinou odstěhovali a vypadá to, že jim tam je tak dobře, že už se nebudou vracet. Tam je asi dost Čechů, že (krom toho, že tam je celkově hodně různých národností...)?
7. lis 2018
katarinadubai
autor@verdos jsme tu krátce ( teprve druhým rokem). Upřímně se mi lépe žije v Praze 😉
S českou komunitou nejsem vůbec v kontaktu. Jinak v Dubai je obrovský mix národnosti to ano !!!
7. lis 2018



Juu kdepak to je?😍