icon
1 / 1
avatar

Bydlime v Bohnicich a letadla bezne pristavaj kolem nas. Kdyz se zmeni vitr, tak kolem nas vzlitaj... a kdyz vzlita tohle, tak me to ani po tech letech neprestava fascinovat! Nadhera 🙂

22. srp 2019
avatar

Vzlítává nám nad zahradou a ráda tento kolos pozoruji, jak stoupá do výšek

22. srp 2019
avatar

Jo jo, Emiráti, ti porad lidi baví...

22. srp 2019
avatar

Taky jsme se byli nedávno kochat🙂

22. srp 2019
avatar

Tech lidi na valu? To byl nejakej specialni A380? Ja tam posledne stala sama. 😂

22. srp 2019
avatar

Nepřivezl manžel náhodou Chrise a Manishe z pořadu Jak nás vidí svět? 🙂 Prý tam byla částečně česká posádka a poznali je

24. srp 2019
avatar

@vernalis bohužel nevím 🤔
Manžel je pilot tak vychází z kokpitu jako poslední a vůbec netuší koho veze 🤣🤣🤣

24. srp 2019