Vzlítává nám nad zahradou a ráda tento kolos pozoruji, jak stoupá do výšek
22. srp 2019
Jo jo, Emiráti, ti porad lidi baví...
22. srp 2019
Taky jsme se byli nedávno kochat🙂
22. srp 2019
Tech lidi na valu? To byl nejakej specialni A380? Ja tam posledne stala sama. 😂
22. srp 2019
Nepřivezl manžel náhodou Chrise a Manishe z pořadu Jak nás vidí svět? 🙂 Prý tam byla částečně česká posádka a poznali je
24. srp 2019
katarinadubai
autor@vernalis bohužel nevím 🤔
Manžel je pilot tak vychází z kokpitu jako poslední a vůbec netuší koho veze 🤣🤣🤣
24. srp 2019


Bydlime v Bohnicich a letadla bezne pristavaj kolem nas. Kdyz se zmeni vitr, tak kolem nas vzlitaj... a kdyz vzlita tohle, tak me to ani po tech letech neprestava fascinovat! Nadhera 🙂