katerina193
18. lis 2018

Testování Sunar

Ahoj maminy,

ukončoval se nám 6.měsíc a já už nějakou dobu řešila otázku, jaké mlíčko na druhé období zvolit. Přece jen, všechny chceme, aby mrňous byl spokojený. A co si budeme nalhávat, taky, abysme byly spokojené i my a nelítaly co dvě hodiny k postýlce, že má mrňous hlad a ráno se přes pytle pod očima nepoznat v zrcadle...

Moc mi pomohlo vybrání do testování Sunaru 2. Čemu musím dát plus, je složení. A co nejvíc oceňuji, tak to, že nenechává krupičku na lahvičce. To bylo první umělé mlíčko, co mi krupičku nedělalo. A že jsme jich vyzkoušeli dost... Pro mě, jako maminku, je mínus pytlíková forma uložení. Mám raději prodej v boxikách.

Bohužel, u malého sem se sunarem taky neuspěla. Baštil a moc mu chutnalo, ale z jednoho vstávaní vstza noc na krmení se stalo, že sem k němu vstávala 4-5x. A přes den taky víckrát papal, takže sme museli přejít ke konkurenci. Jinak miluje všechny ostatní produkty od Sunaru, jenom mlíčko bojkotoval.

A i když je malý obíranec, tak chci poděkovat za tuhle šanci testování. Dalo nám to mnoho nových zkušeností 😊

#test_sunar #recenze #zkusenosti_sunarpremium2