Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sunar Premium 2

Tradiční a léty výzkumu ověřený Sunar Premium 2 přišel s vylepšeným složením receptury, která se ještě více přiblížila mateřskému mléku.

Sunar vždy obsahoval po vzoru mateřského mléka mléčný tuk a nyní díky nejnovějším vědeckým poznatkům a moderním technologiím ve spolupráci s týmem světových odborníků na dětskou výživu se potvrzuje, jak důležitou složkou je v kojenecké mléčné výživě. Díky obsahu mléčného tuku a dalším přidávaným významným složkám jako např. prebiotická vláknina GOS vznikla revoluční receptura kojeneckých mlék Sunar, která se o významný krok přiblížila ke složení mateřského mléka.

Sunar Premium 2

Mléčný tuk působí v kojeneckých mlécích Sunar jako superingredience, která:

  • je významným zdrojem energie,
  • je důležitá pro vstřebávání vitamínů A, D, E a K, rozpustných v tucích,
  • pomáhá ke spokojenému bříšku,
  • mléku dodává lahodnou mléčnou chuť, která nemusí být zvýrazňována přidáváním mléčných aromat
  • je zdrojem řady biologicky aktivních látek.

Kojenecká mléka Sunar obsahují mléčný tuk podle vzoru mateřského mléka ve všech svých řadách. Sunar Premium má ale unikátní složení, které významně přispívá díky níže uvedeným složkám k rozvoji mozku, imunity a kognitivních funkcí:
• Mozek - kyselina alfa-linolenová, patří mezi omega‑3 mastné kyseliny, které napomáhají rozvoji mozku
• Imunita – díky obsahu vitaminů* A, C a D přispívá ke správné funkci imunitního systému
• Kognitivní funkce - železo* významně přispívá k rozvoji kognitivních funkcí u dítěte, navíc přítomný vitamin C zvyšuje vstřebávání železa v organismu.

Sunar Premium 2

Sunar Premium 2 je určen pro dětí od ukončeného 6 měsíce věku, v období odstavování nebo pokud už nemůžete své dětičky kojit a má být součástí pestré a vyvážené stravy.

Spokojená bříška a lahodná chuť jsou jen jednou z výhod, které maminky během testování postřehly. Další postřehy a názory z testování, si můžete přečíst v recenzích níže.


Více se o Sunaru dozvíte na: www.sunar.cz

*Podle zákona. Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. Kojenecká výživa by měla být podávána na základě doporučení pediatra. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách www.sunar.cz. Uvedené informace se dle zákona nevztahují k počáteční mléčné výživě.


Tradiční a lokální značka dětské výživy má na Modrém koníku neodmyslitelné místo. O kvalitě jejich produktů se predvedčily i naše maminky.

Recenze na Sunárek BIO křupky si můžete přečíst v tomto vlákně: Recenze křupek Sunárek BIO

Nové články

Hodnocení a zkušenosti se Sunar Premium 2

Máš zkušenost se Sunar Premium 2?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost