Dětská výživa

Každá maminka se snaží dbát na pestrou, vyváženou, chutnou a kvalitní stravu. Pokud jde o bříška malých gurmánů, určitě se všichni shodneme, že si zaslouží jen to nejlepší, nejchutnější a nejkvalitnější. Dovolte dětičkám objevovat nové chutě, díky nimž bude jejich jídelníček rozmanitý. Pestrý výběr produktů z kategorie Dětské výživy vám umožní vybrat si vhodné potraviny s ohledem na věk dítěte i jeho chuťové preference.

Hodnocení a zkušenosti s dětskou výživou

Máš zkušenost s dětskou výživou?

Sunar Sensitive 2

Náš Eliášek miluje mlíčko. Dává si ho stále i ve svých 19 měsících pravidelně dvakrát, někdy třikrát denně.
Sunar Sensitiv se výborně rozmíchává, rychle je rozpuštěný a nedělá hrudky.
Možná právě díky obsaženým probiotikům a prebiotikům se mu upravila stolice. Poslední dobou měl dost nepravidelnou. Po nasazení nového mlíčka se mu upravila a stala pravidelnou.
Nijak nezapáchá a chuťově můžete vidět na přiložených fotografiích, jaký mělo úspěch ❤️. Zůstaneme u něj i nadále 🍀.
Co bych celkově u Sunaru uvítala, je jiné balení. Buď možnost dokoupit dózu na doplňování či jiné balení, ve kterém by bylo mléko vsypané a lépe se nabíralo ☺️.

Sunar Sensitive

Zdravím všechny,
testovali sme Sunar Sensitive 2 a našemu malému cipiskovi (7. měsíců) hned od začátku dobře sedl. Přijal ho bez problému a chutnal mu. Ve stejné chvíli nám došla probiotika a i přesto, že jsme navíc nic nebrali, nás bříško nebolelo a dokonce měl pravidelnou "krásnou" stolici 😊. Sunar nijak nezapáchá jako občas jiná mléčka a dobře se rozpouští v kojenecké vodě. Byla to určitě pozitivní zkušenost.

nikous621  16. dub 2024 Ověřená recenze

Sunar sensitive 2 🍼

Sunar sensitive 2 synovi moc chutná, nebolí ho bříško a spinkal celou noc. Je lehce rozpustný. Obsahuje prebiotika a probiotika, mléčný tuk, omega 6 mastné kyseliny a omega 3, vitaminy A, C, D. Mínus je to, že je mléko v papírové krabici a není kde zarovnat dávkovací lžíci . Brala bych plastovou nebo plechovou krabici, ale ve finále si to může každý přesypat. 😊

evabry  15. dub 2024 Ověřená recenze

Sunar- spokojené bříško

Mléko Sunar sensitive je uloženo v papírové krabici, já bych raději volila plechovou dózu. Mléko příjemně voní, snadno se rozpouští, lehce se dávkuje díky vložené odměrce. Obsahuje plnotučné mléko, Omega 3, vitamíny A, C, D, železo a probiotika. Zkrátka vše pro spokojené bříško a vývoj dítěte. Oceňuji, že je bez palmového oleje. Sunar malá dobře snášela, žádné bolesti bříška, spokojeně spala celou noc. Ráda doporučuji.

Sunar Sensitive 2

Ahojik všem, testovala jsem s dcerou Michaelkou (10. měsíc) Sunar 2 Sensitive. Chutná ji, spinká celou noc. Je jemnější a lépe se rozmíchává než Sunar. Určitě doporučuji.

tratatundra  17. únor 2024 Ověřená recenze

Super volba 🧑‍🍼

Po důkladném testování kojeneckého mléka Bebivita našim krstňátkem mohu konstatovat, že se jedná o produkt, který si zaslouží pozornost. Jeho složení je pečlivě vyvážené, což přispívá k harmonickému vývoji dítěte. Výhodou je také snadná příprava a dobrá rozpustnost, což šetří čas a usnadňuje krmení. Chuť mléka je příjemná, což ocení každé dítě. Jediným menším nedostatkem je obal, který by mohl být praktičtější. Celkově však Bebivita představuje vynikající volbu pro rodiče, kteří hledají kvalitní a vyváženou výživu pro své děti.

terez90  15. únor 2024 Ověřená recenze

Zkušenosti s mlékem Bebivita 3 od 10.mĕsíce

Mlíčko u nás v první chvíli moc nechutnalo, ale za čas už to bylo lepší. Hlavní výhoda je i to, že se dobře rozpouští a dobře zasytí. Doporučujeme dále 😊. Výhodou je i to, že balení má jen 500 gramů, takže pokud by miminku nezachutnalo, tak je rychle zkonzumované.

katkapetko  15. únor 2024 Ověřená recenze

Doporučuji

Vyzkoušení kojeneckého mléka Bebivita bylo pro mě příjemným překvapením. Jeho kvalita a výživové hodnoty jsou na vysoké úrovni, což je pro mě jako pro rodiče klíčové. Dítě mléko velmi dobře akceptuje a vypadá, že mu chutná. Pozitivně hodnotím také to, že mléko pomáhá k lepšímu spánku dítěte, což je výhodou pro celou rodinu. Malou výhradu mám k obalu, který by mohl být uživatelsky přívětivější. Přesto je Bebivita mléko produktem, který bych doporučila každému, kdo hledá kvalitu a spolehlivost.

k.tee  15. únor 2024 Ověřená recenze

Nezklamalo

Kojenecké mléko Bebivita je velmi kvalitní výrobek, který je dobře přijímán dětmi díky své příjemné chuti a skvělé rozpustnosti. Jako rodič oceňuji, že mléko obsahuje všechny důležité vitamíny a minerály, které jsou klíčové pro správný vývoj mého dítěte. Přestože bych uvítala lepší design obalu pro jednodušší manipulaci a skladování, celkově hodnotím Bebivita mléko velmi pozitivně pro jeho výživové složení a dobré přijetí u mého dítěte.

ketrin  15. únor 2024 Ověřená recenze

Bebivita u nás

Na tomto mléce bych asi nejvíc ocenila, že malá po něm velmi dobře spala, což je naprosto super. Mlíčko ji zasytilo a chutnalo jí. U jiných značek mi nechtěla vypít doporučenou dávku, u tohoto to zvládla :). Mlíčko je mastnější, ale dobře se rozpouští, což je také velké plus. Dcera po ní neměla průjem, který u jiných značek obvykle měla. Takže za mě super. Jedině bych možná ocenila lepku pro uzavírání obalu. Jinak nemám co vytknout.

Bebivita 3

Složením a cenou je mléko Bebivita super, je plné vitamínů a minerálů, což je důležité k prospívání miminka. Dobře se rozpouští i ve studené vodě, nedělá hrudky jako u jiných značek 😉, jen po vypití zůstává v lahvičce mastnější film. Chutí připomíná kravské mléko, což hodnotím kladně 😊. Mě teda moc nevoní, ale o mě nejde 😅. Dceři mlíčko chutnalo a byla spokojená a to je důležité. Mlíčko jsme zkoušeli i do kaše a bylo chutnější než s klasickým mlékem. Byla jsem překvapená dávkováním, že se dává o něco míň vody i prášku než jsem zvyklá. Velikost balení je dostačující, sáček by mohl být zavírací. Celkově hodnotím kladně a doporučuji 😊

Testování Bebivita 2

Testovali jsme se synem Ivam Bebivita 2. Před touto značkou jsme vyzkoušeli pět a více jiných značek mlék, každou z nich syn odmítal. Po vyzkoušení Bebivita 2 jsme byli spokojeni, že mlíčko mu chutná. Dobrá cena a složení.

andrysek666  12. únor 2024 Ověřená recenze

Bebivita

Kojenecké mléko je vynikající a hlavně mě překvapilo. Chuť je vynikající. A miminko dostalo dost vitamínů a minerálů. Dceři chutnalo a dobře se po mléku vyprázdnila. Je předčasně narozená a u této značky zůstanu. Dost mě překvapila. Je to hlavně šetrnější pro její organismus. Prostě dejte ochutnat dětátku. A uvidíte že i vy budete spokojeni.

bertoldina  11. únor 2024 Ověřená recenze

BEBIVITA JUNIOR 1+ MLÉČNÝ NÁPOJ

Mléko jsme otestovali na pití a do kaše, s obojím byl syn spokojený a neměl s konzumaci problém.
Mléko se dobře připravovalo, trochu nezvyk už je pro mě mléko takto balené, v poslední době jsem kupovala jen mléko v dózach.
Syn byl ovšem nadšený z krabice, velmi se mu líbila.
Hodně mě překvapilo dávkování, dává se menší množství prášku než jsem zvyklá.

callipsa  11. únor 2024 Ověřená recenze

BEBIVITA 2 od ukončeného 6. měsíce

Testovali sme s Tobíkem mlíčko od ukončeného 6. měsíce. Vyzkoušeli sme už pár značek, naštěstí syn není moc vybíravý co se jídla týče. Mlíčko mu chutnalo, hezky se rozpouští a nesmrdí. Nedělá hrudky, praktická přibalená odměrka. Je trošku více mastnější, ale to ničemu nevadí. Mlíčko mu nedělalo žádné problémy s trávením a s bříškem, za mě spokojenost. Cena je přívětivá a složení si myslím také.

Kojenecká a batolecí mléka Bebivita

Bebivita, testování v době zápalu plic

Bohužel se testování sešlo u syna se zápalem plic, tudiž výsledky nejsou takové jako v době plného zdraví.

Eliášek totiž odmítal jídlo obecně, ale mléko odmítal o to více.

Po rozbalení mléko vonělo, necítila jsem rybinu jako u jiných. Mě osobne chutnalo normálně, sladce ☺️. Prášek se rozpouštěl dobře, což hodnotím kladně. Přijde mi, že trošku více penilo. Složení mi přijde taky v pořádku. A jsem ráda, že neobsahuje sóju, na kterou syn reaguje.
Eli měl na to ale jiný názor a podařilo se mu vypít asi 2x 100ml. Bohužel se to ale s úspěchem nesešlo... Věřím ale, že po úplném doléčení budou výsledky kladné, jelikož je to za normálních okolnosti mlekomil. A věřím že u Bebivity už zůstaneme ☺️

amsetka  9. únor 2024 Ověřená recenze

Mléčný nápoj Bebivita 1+

Mléčný nápoj od Bebivita Junior 1+ dcerka každé ráno i večer s chutí vypije. I když je velice vybíravá, tak jej přijala dobře. Dceři je 1,5 roku a nejvíc ji chutnal před spaním, kdy pak spala do rána jako špalek. Mléčný nápoj obsahuje všechny potřebné vitaminy a minerály a lze kombinovat s cereáliemi nebo jej přidat do kaše (chutnější než s normálním mlékem). Cenově je velmi příznivý, nezapáchá a dobře se rozpouští i ve studené vodě. Balení je v papírové krabici, nedá se uzavřít a hůře se mi tím pádem odměřovalo. Celkově ale hodnotím pozitivně :)

Spokojené břiško s Bebivita

Malinká má 1,5 roku a kvůli nedostatku mléka musím dokrmovat. Zkoušeli jsme různá kojenecká mléka a sedlo nám i toto Bebivita. Malá s ním nemá žádný problém, čiže za mě velká spokojenost. V balení je i odměrka, čiže jednoduše odměřím přesnou dávku. Vše v pořádku.

pajastanda  8. únor 2024 Ověřená recenze

Bebivita 2

Mléko hodnotím kladně dle spokojeného syna. Po používání mléka nám začal spát celou noc, klidně i 7-10 hodin spánku.
Připravuje se dobře. Oproti konkurenčním se dobře rozpouští, nedělá hrudky a hlavně nepění.
Problém je čistit láhev po mléku, jelikož zanechává velmi mastný film v lahvi a musí se více používat čistících prostředků a přitlačit více kartáčkem na lahve.
Osobně mi mléko vůbec nevoní a přijde mi dost sladké, ale tak to bylo i u jiných značek, kde mi přišli dost přeslazené.
Problém byl u prvního balení, než jsem zjistila, že musíme dávat mléko do uzavíratelné dózy jelikož u konce balení po cca 3-4 dnech otevřeného mléka zvlhne a vytvoří se krusta / hrudky.
Jinak mléko hodnotím velmi pozitivně malý velmi prospívá.

luckamv  7. únor 2024 Ověřená recenze

Testování mléka Bebivita JUNIOR 1+

Dceři je necelého 1,5 roku a zhruba 2 měsíce už jsme na umělém mléku. Kvůli zdravotním problémům jsem bohužel musela skončit s kojením a hledali jsme mléko, po kterém by byla spokojená a spala po něm celou noc.
Mléko Bebivita JUNIOR 1+ je baleno v papírové krabici (500 g) a poté v sáčku s přiloženou odměrkou. Sáček by mohl obsahovat nějakou „lepku“, aby se stal lépe uzavíratelný. Na první pohled jsem si všimla, že přední strana krabice, která je v obchodě nejvíce vidět, je jen v němčině, ale mě osobně to nevadilo.
Mléko samotné je krásně smetanově bílé a nehrudkovatí po nasypání do flašky a promíchání. Jediný menší nedostatek vidím v množství vody 135 ml, ostatní značky mají 150 ml, což mi přijde o trochu jednodušší na přípravu. Chuťově a vůní mléko hodně připomíná kravské, což vidím jako velké plus. Složení je také plné vitamínů a potřebných živin pro toto náročné období objevování světa. Dcera mléko pila 2x denně (ráno a večer) a na první dobrou ji hned chutnalo a krásně po něm spinkala, proto bych ho doporučila i ostatním maminkám respektive dětem.