Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

6 zkušeností

Sunar BIO zeleninové a masozeleninové příkrmy jsou vhodné pro kojence již od ukončeného 4. měsíce věku. Vyznačují se jemnou konzistencí, která dětem při zavádění pevné stravy do jejich jídelníčku vyhovuje nejlépe. Příkrmy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního libového masa a pečlivě vybrané zeleniny získávané v souladu se zásadami šetrného ekologického zemědělství v BIO Baby kvalitě.

Sunar BIO dětské příkrmy

Sunar BIO dýně, brambory, olivový olej – tato čistě zeleninová varianta je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku a obsahuje základní druhy zeleniny, včetně hrášku.

Sunar BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej– masozeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje libové drůbeží maso, základní druhy zeleniny a rýži.

Sunar BIO zelenina, telecí maso, olivový olej – masozeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje nejkvalitnější telecí maso, které je doplněno bramborami a fazolkami.

Sunar BIO zelenina, krůtí maso, čočka, olivový olej – masozeleninový příkrm kombinující drůbeží maso se zeleninou a čočkou je ideální pro děti od ukončeného 8. měsíce věku dítěte a obsahuje nejvyšší podíl luštěnin z celé řady.

Sunar BIO dětské příkrmy

Sunar BIO zelenina, pražma královská, olivový olej– příkrm, který kombinuje maso z mořské ryby, zeleninu a brambory, je ideální na seznámení dítěte s rybím masem a je doporučen od ukončeného 8. měsíce věku.

Dětské příkrmy Sunar BIO se vaří a sterilizují ve vodní lázni, aby mohly být uchovávány bez použití konzervačních látek. Na každou skleničku je aplikován tepelný ráz, čímž dojde k jejímu vakuovému uzavření. Tím se zachová nejen jejich vysoká výživová hodnota, ale i přirozenější chuť a barva vstupních surovin bez použití aromat a barviv.

Jak chutnaly příkrmy Sunar BIO malým hladošům v našem testování:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti se Sunar BIO dětskými příkrmy

Máš zkušenost se Sunar BIO dětskými příkrmy?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
konik_testuje  2. črc 2021

S čistým svědomím můžeme Sunar BIO příkrmy doporučit!

Zavádění prvních příkrmů je velký zlom nejen v životě miminek, ale také v životech jejich rodičů. Miminko si musí zvyknout na nové chutě i konzistenci jídla, jeho bříško na jeho novou formu, no a maminky čeká velký otazník, jestli dítku vařit doma, anebo se spolehnout na kvalitní suroviny zkušených výrobců dětské výživy.

Pro ty, kteří vyhledávají kvalitu surovin z ekologického zemědělství, nabízí Sunar zeleninové a masozeleninové příkrmy s přívlastkem BIO. Možnost ochutnat je a podrobit přísnému hodnocení dostaly i naše „redakční děti”.

Nejmenší testující zkusili Sunar BIO dýně, brambory, olivový olej. Základní druhy zeleniny v této kombinaci mají dokonale jemnou a vláčnou konzistenci. Chuť je příjemně nasládlá, díky čemu dětem moc chutná. Tenhle příkrm je vhodný pro děti od 4 měsíců, ale chutnal i nám, velkáčům.

Od ukončeného 6. měsíce si děti, po masozeleninových příkrmech, mohly „pošmáknout” na masíčku v Sunar BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej a Sunar BIO zelenina, telecí maso, olivový olej. Oba tyto příkrmy mají příjemnou krémovou konzistenci. V chuťovém testu vyšel malinko lépe ten s obsahem zeleniny a telecího masa. A to nejen u rodičů, ale i u dětí. Oba mají však jemnou chuť a snědly se do poslední lžičky.
Po dovršení 8. měsíce, přichází do jídelníčku Sunar BIO zelenina, krůtí maso, čočka, olivový olej. Tento příkrm hodnotíme jako sytý. Luštěniny v kombinaci s masem zaplnily hladová bříška o cosi rychleji než pouhá zelenina, nebo zelenina s masem. Chuťově je velice příjemný, i když máme pocit, že chutnal víc nám dospělým než dětem.
Kdybychom měli vyhlásit vítěze tohohle testování, byl by ním nejspíš Sunar BIO zelenina, pražma královská, olivový olej. Rodičům, kteří nemají rádi ryby, moc nechutnal, ale my ostatní jsme si pochutnali. Nicméně, měli jsme smůlu. Ač jsme netrpělivě čekali, které dítě tu svoji porci nedojí, nedočkali jsme se a evidentně nechutnalo jen nám, ale také jim.
Všechny příkrmy Sunar BIO jsou absolutně bez kousků, což vyhovovalo i těm nejvybíravějším stravníkům. My, rodiče, jsme ocenili, že jsou bez barviv, aromat a konzervantů a z kvalitních surovin v baby kvalitě. Navíc jsou tyto suroviny zpracovány šetrným procesem výroby a sterilizovány ve vodní lázni bez použití konzervačních látek. Jediné, co bychom možná příkrmům vytkli, je velký objem zeleninových příkrmů určených od 4 měsíců věku dítěte. Sklenička o 190 gramech je docela dost a při zavádění první zeleninky, po pár lžičkách, skončí většina v koši, jelikož by miminkům trvalo několik dní, než by příkrm dojedly celý.

S čistým svědomím však můžeme, i za naše nejmenší redaktory, Sunar BIO zeleninové a masozeleninové příkrmy doporučit a popřát k nim dobrou chuť, protože s jistotou víme, že dobrá bude.
(6 fotek)
  • Bez konzervantů
  • Ze surovin v bio kvalitě
  • Výborná chuť
  • Krémová konzistence bez kousků
  • Varianta i s rybím masem
  • Velký objem skleniček od 4 měsíců
lenkabukov  4. črc 2021

Doporučujeme všemi deseti

Měli jsme možnost testovat příkrmy a opravdu mile nás překvapily. Určitě všem doporučujeme
  • Konzistence
  • Množství
  • Tvar skleničky
  • Přidala bych další druhy
simix22  3. črc 2021

Sunar BIO, skutečná kvalita a výborná chuť!!!

Příkrmy jsou kvalitní, výborné a hlavní je, že chutnají našemu vybíravcovi. Úspěch byl hned po první skleničce. Budou naše oblíbené.
  • -kvalita
  • -chuť
  • -dizajn (ocení spíš maminka :) )
  • -příjemná konzistence
  • -cena
  • -nenašla jsem
kaciobst  3. črc 2021

Naprostá spokojenost.

Dětské příkrmy Sunar BIO mě opravdu mile překvapili. Nejen chuť a vůně byli skvělé, ale hlavně konzistence za mě byla dokonalá, toto jsem u jiných příkrmů nezažila a moc ráda se k nim budu vracet.
  • Skvělá chuť
  • Skvělá vůně
  • Naprosto skvělá konzistence
  • Dostupnost
  • Vyšší cena
nixelka  6. čer 2021

Super

Výborné a chutné příkrmy, z kvalitních surovin a v praktickém balení. Doporučuji, jsou ideální i jako úplně první příkrm, u nás mají úspěch a dětem chutnají.
  • Chuť
  • Bio kvalita