GERBER Cereal mléčná kaše malinová na dobrou noc

GERBER Cereal mléčná kaše jahodová na dobrou noc (230 g) je kombinací vysoce kvalitní rýžové mouky, jemné chuti malin a vitamínů, která uspokojí potřeby děťátka i jeho mlsný jazýček. Kaše je vhodná pro kojence od ukončeného 6. měsíce.

Miska plná dobrot obsahuje rýžovou mouku, 11 vitamínů a minerální látky pro správný rozvoj dětského organismu. Každá miska podpoří růst a vývin kostí, normální funkci imunitního systému a rozvoj poznávacích funkcí vašeho děťátka.

Video: Gerber kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce

Vlastnosti:

• ŽELEZO přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí
  • Vitamín A¹ a C pro imunitní systém
  • Vápník¹ a vitamín D¹ pro normální růst a vývin kostí
  • Pečlivě vybraná rýže

Recenze GERBER Cereal mléčné kaše malinové na dobrou noc

Kaše GERBER Cereal na dobrou noc mají jemnou texturu vhodnou při zavádění příkrmů do stravy². Kombinují vysoké nároky na kvalitu pečlivě vybrané rýže a jemnou chuť ovoce pro potěšení všech malých bříšek. Obal je šetrnější k životnímu prostředí, navržený jako recyklovatelný.

¹ Ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

² Zdroj: https://gastroped.cz/_files/200000163-4a2514c70f/ doporuceni-vyziva-kojencu-a-batolat-2014.pdf

Hodnocení a zkušenosti s GERBER Cereal mléčnou kaší jahodovou na dobrou noc

Máš zkušenost s GERBER Cereal mléčnou kaší jahodovou na dobrou noc?
romiisek1  6. črc 2023 Ověřená recenze

Malinová

Malinová kaše je spíše sladší, takže na večeři bych ji nedávala. Syn ji měl vždy jako snídani. Kaše je jednoduchá na přípravu, snadno se rozmíchává lžičkou. Má malinovou vůni a chuť.
  • Více cukru
elis020  6. črc 2023 Ověřená recenze

Malinová kaše

Kaše dceři velmi chutnala ráno, moc příjemně voní.
nikolbr  6. črc 2023 Ověřená recenze

Zbožňovaná

Dcerka si tuto příchuť přímo zamilovala a museli jsme už i dokupovat.
  • Příchuť
  • Nehrudkuje
  • Neuzavýratelný obal

Kaše Gerber Cereal krásně voní i chutnají, opravdu jsou na "dobrou noc"

Když už naší holčičce přestalo stačit mlíčko a se zájmem nás začala sledovat při každém jídle, nastal konečně čas prvních příkrmů. Protože od Nestlé již dáváme UM Beba, sáhli jsme i u příkrmů po kaších od Nestlé. Mléčné kaše Gerber Cereal na dobrou noc příjemně voní, mají velmi jemnou konzistenci a dobře se rozpouští. My je rozpouštíme buď v ohřáté vodě nebo již v namíchaném mlíčku Beba. Kaše mají sladkou chuť a naší holčičce chutnají. Nezaznamenali jsme žádné trávicí problémy ani bolení bříška, takže opravdu dostojí svému názvu “na dobrou noc”.

Malinová příchuť velmi dobře chutná i voní, patří k našim top 3 příchutím spolu s ovocnou a kakaovou.
  • Dobře se rozpouští a nehrudkují
  • Jsou sladké a dceři chutnají
  • Příjemně voní
  • Obsahují vitamíny, vápník a železo
  • Obal by mohl být uzavíratelný
esmska  2. črc 2023 Ověřená recenze

Malinová kaše

Malinová kaše nám všem moc chutnala. Mě vyhovoval obal, lepší než z krabice, ale klidně by mohl být na nějaký suchý zip pro lepší uzavření.
Jedna z mála kaší, která se nelepila, nehrudkovala, šla krásně rozpustit a nebylo potřeba ani odměřovat, dělala jsem ji od oka.
Chuťově moc dobrá a určitě ji zase brzy koupíme 😊.
  • Jemná chuť malin
  • Výborná chuť
  • Dětem chutná
  • Neuzavíratelný obal
andynka25  2. črc 2023 Ověřená recenze

Mléčná kaše na dobrou noc malinová

Tato rýžová kaše je velice jemná, bohužel je dost sladká. Příprava je velice rychlá, nemusím odvažovat kaši, jen přidám daný počet lžic. Má příjemnou malinovou chuť, ale ta sladkost nám nevyhovovala. Množství kaše je dostačující, přesně na počet porcí. Složení krom přidaného cukru je vynikající.
  • Jemná kaše
  • Rychlá příprava
  • Malinový jemný nádech
  • Složení bez přidaného cukru super
  • Hodně sladká
plista  2. črc 2023 Ověřená recenze

Sladká malina

Kaše je výborná, my dva dospěláci jsme se neudrželi a ujídali. Malému chutnala také, ale stejně tak mu chutnaly kaše i bez přidaného cukru, je tedy jasné, že příště sáhneme spíše po těch nedoslazovaných. Fajn jsou obsažené vitamíny, snadná a rychlá příprava. Možná bych volila jiný obal.
  • Obsah vitamínů
  • Neuzavíratelné balení
limali  2. črc 2023 Ověřená recenze

GERBER Cereal malinová mliečna kaša

Túto kašu sme testovali ako druhú v poradí. Dcérke chutnala o niečo menej ako jahodová kaša.
Príprava je jednoduchá a rýchla. Keď sa ráno nestíha a v jednej ruke máte dieťa, všetko rýchlo zvládnete pripraviť tou druhou, voľnou rukou 😊.
V kaši sa pri miešaní netvoria hrudky, príjemne vonia a chuť malín nie je umelá.
Zloženie žiaľ obsahuje príliš veľa cukru.
  • - skladný obal
  • - rýchla a jednoduchá príprava
  • - príjemná vôňa a vzhľad
  • - príchuť malín nie je umelá
  • - pridaný cukor
petulkavt  1. črc 2023 Ověřená recenze

Malinová kaše

Malinová kaše, která je opravdu cítit po malinách. Snadno se připravuje, nedělá hrudky. Bohužel i tato kaše, která je pro děti od 6.měsíců, obsahuje přidaný cukr. Kaše je na můj vkus až moc sladká a pro takto malé děti mi moc vhodná nepřijde.
Další nevýhodu je pro mě velikost balení - pouze 230g. Toto množství vystačí zhruba na 5 porcí. Záleží z jakého množství vody kaši děláte a jakou preferujete hustotu. Sáček není znovuuzavíratelný.
  • Cukr
  • Velikost balení
  • Obal, který nejde znovu uzavřít

Malinka

Kaše se snadno připravuje, při dobrém rozmíchání se v ní neudělají hrudky, já do ní ještě přidávám čerstvé ovoce. Tahle kaše obsahuje kousky malin, výrazně po nich i chutná.
  • kousky malin
  • zasytí
  • sladká
raper  1. črc 2023 Ověřená recenze

Malina

Malému chutnala jako všechny kaše této značky. Určitě si tato kaše získala dalšího strávníka.
  • Vitamíny
pavlakai  1. črc 2023 Ověřená recenze

Malina, malina

Malina byla potěšení, možná zbytečně moc sladká. Pochutná si na ní klidně celá rodina k snídani. Krásně voní po malinách a snadno se rozmíchává. Dá se s ní dochutit jogurt i UM.
  • Vitamíny
  • Konzistence
  • Sladkost
  • Neuzaviratelný sáček
simona_ba  30. čer 2023 Ověřená recenze

Malinová kaše

Takhle kašička je bohužel také doslazená. Pěkně voní po malinách. Oproti Gerber ovesným kaším je velmi sladká. Tuhle bych tedy pro děti 6+ měsíců nedoporučila.
  • rychlá příprava
  • velmi jemná
  • voní po malinách
  • přidaný cukr
  • velmi sladká chuť
telios  29. čer 2023 Ověřená recenze

Sladká dobrota

Kaše je jedna z těch, co po otevření autenticky zavoní, stejně jak většina jiných kaší této značky. Kaše se velmi lehce připravuje. Je chutná, sladká a lehká na noc, dcera ji snášela dobře. Jediné, stejně tak jak u ostatních mě trochu mrzí přidaný cukr a maltodextrin. Jako i u jiných bych ocenila uzavíratelný sáček.
Celkově se však kaše této značky zařadily do jídelníčku dcerky.
  • aroma
  • maltodextrin
  • neuzavíratelný sáček
khpeta  29. čer 2023 Ověřená recenze

Malinová

Malinová kaše chutnala jak prckovi, tak i staršímu bráškovi. :-) Chuť byla příjemná, jemná. Bez cukru by ale určitě zabodovala lépe i u rodičů. :-)
  • Obsah železa a důležitých vitamínů
  • Jemná chuť
  • Krásně voní
kajulk09  27. čer 2023 Ověřená recenze

Malinová

Krásně voňavá a chutná kaše. S přidaným cukrem bych jí spíše volila na snídani místo na noc, ale i tak se snědla. Snadno se připravuje, bohužel sáček není znovu uzavíratelný, což bych ocenila.
  • Příprava
kaci91  27. čer 2023 Ověřená recenze

Malinová večeře

Kašička moc chutnala, dobře se rozpouští, krásně voní. Jen bych trochu vytkla, že je zbytečně moc sladká.
  • Dobře se rozpouští
  • Moc chutná

Malinová snídaně

Už od mala nemám ráda ty umělé chutě jahodových a malinových čokolád, to samé platí u dětských kašiček. Konečně jsem našla malinovou kaši, která chutná jemně a zároveň sladce. Tuto kaši si umím představit i jako snídaní pro dospělé, chutná celé rodině.

Oblíbená příchuť, bohužel obsahuje cukr

Tato příchuť synovi moc chutnala, připravuju poloviční množství a několikrát se stalo, že dávku z 60ml vody snědl. Lákavá vůně po otevření balení, dobře se připravuje, bez hrudek, velká škoda toho přidaného cukru, bez něj by byla výborná, doslazení je zbytečné, dítěti bych se tohoto důvodu produkt nezakoupila.
  • Dobrá chuť
  • Jednoduchá na přípravu
  • Obsahuje cukr
hance89  26. čer 2023 Ověřená recenze

Štěpánkovo testování kaší

Kaše je chuťově strašně dobrá, ale na můj vkus sladká.
Štěpánkovi samozřejmě chutnala. Tak rychle po večeři jsme ještě nikdy nebyli.
  • Dobře se rozpouští a nehrudkuje
  • Moc sladká
nikolah14  26. čer 2023 Ověřená recenze

Hlavně ta vůně! ♥️

Už při otevření mě překvapila ta krásná vůně malin ♥️. Konzistence kaše také výborná, malý snědl tak půlku dávky což byl velký úspěch ,protože jinou kaši mi odmítal (zkusili jsme dva druhy před testováním kaší od Gerber).
No a popravdě na této kaši si pochutnala i maminka. Takže jsem to po něm dojedla 😀.
Akorát mě tedy zaráží, že v kaši na noc je přidaný cukr, čehož jsem si všimla (nebo spíše kamarádka) až když jsem měla načatou třetí kaši na testování .
klarietka  13. čer 2023 Ověřená recenze

Malinová fantazie

Malinová kaše synovi moc chutnala, ani soustem nezaváhal. Škoda, že porce jsou tak malé. Syn v roce sní cca 200 ml/porce.
Každopádně, kaše krásně voní po malinach, má akorát i konzistenci a syn se po ní může utlouct :)
  • Vůně malin
  • Konzistence
  • Velikost porce
adusqa94  11. čer 2023 Ověřená recenze

Nejlepší na konec

Jako poslední jsme měli Malinovou.
Krásná chuť i vůně. Bohatá na vitamíny a minerály. Nezatěžuje trávení, zasíti na celou noc pak už není třeba po probuzení dávat mlíčko 😇.
Kaše Gerber si našli u nás místo ve spižírně.
  • Zasíti na celou noc
  • Obsah vitamínů a minerálů
  • Rychlá příprava
sipeji  2. čer 2023 Ověřená recenze

Výborná kašička

Plnohodnotná večeře s lahodnou jemnou chutí a vůní malin. Dostatečná hustota na lžičku, zasytí na celou noc a nezatíží trávení. Krásná barvička, obsah vitamínů. Rádi jsme vyzkoušeli a zařadíme do našeho jídelníčku.
  • jemná chuť malin
  • zasytí
  • obsah vitamínů a výživných látek
  • snadná příprava
  • nezatíží trávení