Kaše Nestlé NaturNes BIO

4 zkušenosti

Kaše NaturNes BIO jsou velmi dobrým zpestřením jídelníčku každého malého strávníka. Jistě vás nerozzlobí, pokud se lepší zasycení bříška vašeho děťátka projeví také delším a kvalitnějším spánkem. Kaše jsou navíc vyráběny šetrným způsobem z pečlivě vybraných surovin z ekologického zemědělství. Pokud si vyberete mléčnou banánovou a nemléčnou vanilkovou kaši Nestlé NaturNes v BIO baby kvalitě, můžete si být jisti, že jste zvolili pro vaše děťátko to nejlepší.

Kde koupím produkty Nestlé NaturNes Bio?

Jak chutnají výrobky z řady NaturNes Bio dětičkám maminek z Modrého koníka:

Hodnocení a zkušenosti s Kašemi NaturNes BIO

Máš zkušenost s Kašemi NaturNes BIO?
mikolisek  20. čer 2022

Velká spokojenost

Syn si kaše hned od malička zamiloval. Stále kupujeme a jsme moc spokojení. ♥️
  • Žádné hrudky
  • Rychlá příprava
  • Skvělá chuť
  • Zasytí
1 člověk považuje za užitečné
terezz1  23. črc 2021

Testování kaše

Jsme velice rádi, že jsme se mohli zapojit do testování kaší od Nestlé. Malý, 8 měsíců, mně vůbec nic nechtěl, jen mléko. Všechno plyval ven... Hned, co kaše dorazily, jsme vyzkoušely. Musím říct, že velká spokojenost. Malý kaši snědl úplně bez problémů. A jelikož jeho starší sestra musí mít všechno co on, tak 7-letá cácorka taky musela obě kaše ochutnat a moc jí chutnaly. Za mě velká spokojenost. Zůstaneme jen u těchto kaší, protože je vidět, že malému chutnají, jak dopoledne na svačinku, tak večer na večeři.
Já sama při krmení kaše ochutnala a skvělá jemná chuť. Prostě kvalita.
  • Skvělá chuť
  • Snadná příprava
stenly_l  20. črc 2021

Kaše NaturNes BIO

To nejlepší na dobrou noc.
  • Nedělají hrudky
  • Vynikající příchutě
  • Nepřislazované umělými sladidly
  • nic
sunrain  17. črc 2021

Testování kaší Nestlé NaturNes Bio

Testovali jsme s dcerkou vanilkovou a banánovou kaši Nestlé. Kaše jí ráda a podáváme je výhradně ke snídani. Kaše od
Nestlé překvapily, co se týče přípravy - snadno a rychle, bez hrudek. Poprvé jsem ji udělala dost tekutou a nebylo to úplně ono. Ale na druhý pokus už moc chutnala. U nás tedy na plné čáře vyhrála vanilková příchuť. Banánová není špatná, ale není nijak výrazná. Takže určitě budeme kupovat vanilkovou.
  • Jemná
  • Bez zbytečného cukru
  • Příjemné aroma
  • Snadno rozmíchatelná
  • V bio kvalitě
  • Návod na přípravu
  • Příliš velká porce dcera 10 měsíců ani jednou nesnědla celou porci (hodně individuální)