icon
1 / 1
avatar

To je božííí mimco! Hrooozne krasne 🙂

26. kvě 2016
avatar

Krásné miminko 🙂

28. kvě 2016
avatar

@petrapuckova
@pajinka85 holky diky 😉 Zuzi se nam fakt povedla 🙂

28. kvě 2016
avatar

Je fakt nadherna...zajimalo by me, jak bude vypadat za 15-20 let 🙂

28. kvě 2016
avatar

@petrapuckova 🙂 to si jeste pockame - nastesti! Stejne nejlepsi jsou myslim jako miminka 🙂

28. kvě 2016
avatar

@kathla82
To jo...nejlepsi vek je podle me nez zacnou chodit do skolky...pak uz jsou cim dal vic samostatnejsi...pak jsou dulezitejsi kamaradi, nez rodice...
No utece to vsechno hrozne rychle a je potreba si uzivat kazde spolecne chvile. Ted u druhe holcicky si to tak nejak uz uzivam vsechno vic (nebo se alespon snazim), pac je to asi naposled (ja bych mela klidne jeste 10 deti, ale manzel uz nechce darebnik jeden 🙂 ).ale muzu byt rada, ze mame 2 krasne a zdrave holky... 🙂

28. kvě 2016
avatar

@petrapuckova mame to uplne stejne. Druhorozenou si uzivam vic nez prvni zrejme je to tim, ze je taky posledni. Deti bych chtela vic ale ze zdrav.duvodu nemohu mit uz zadne... je to skoda. Ale jsem vdecna za ty 2 cacorky 🙂

29. kvě 2016
avatar

To je tak nadherny dite

4. čer 2016
avatar

@martpro Jee, moc dekujeme 🙂

4. čer 2016