#modramojesvatebni Taky se pridavam, nas den D 31.7.2010 🙂
No to je 😵 bozi
13. bře 2016
Tak to je nadhera 😊
13. bře 2016
kathla82
autor@veroushek 2 fotky jsou z klastera Rosa Coeli v Dolnich Kounicich, jedna je z cizi vinice kdesi na ceste 🙂 dobre jsou vzadu ty Dukovany. No a ta u vratek je tez v D.Kounicich. Mam tech peknych kousku vic, ale tyhle jsou asi nej 🙂
@fykyska
@mizu23 diky holky, meli jsme sikovnou fotografku, fotky jsou upravovane.
13. bře 2016
Jeee, my se brali ve stejný den 🙂
13. bře 2016
To jsou Kouniceeee? Já tam žila!!! A máme z tama predsvatebni fotky.. proč jsem to nepoznala 😄😔
13. bře 2016
kathla82
autor@linusha diky, fotila Simona Smrckova - www.simsfoto.cz, ale ted uz foti s pritelem a maji webovky www.kamilandsimona.com
13. bře 2016
Tak to jsou naprosto úžasné fotky! Krása 🙂
17. bře 2016




ach... kde jste to měli? užásnýý