
1 / 80
Tak to byl náš kočár :o) já s bráškou
katie_25
autor@brusinka.pusinka jóó klasika byla nejlepší :o)
27. led 2011
přesně,v tom se muselo krásně chrupat 🙂
27. led 2011
jééé!Přesně tenhle měla máma na mně🙂 Byl tmavě zelený a babička mi do něj uháčkovala zelenooranžové plymo😀
10. únor 2011
katie_25
autorjj, přesně tak :o)) stejně to měly maminy jednoduchý, nic na výběr nebylo ..teď toho je tolik.
10. únor 2011
A kolik toho ty kočáry vydržely! ne jako ty dnešní! Vozila jsem se v něm já a když jsem byla větší,tak jsem v tom vozila kočky😀
4. dub 2011
Super kára-)
4. dub 2011
jé, takový jsem měla taky, červený a s okýnkama😀
4. dub 2011
máma měla stejný pro moji ségru.. tmavě červený .. 🙂 To je teda retro.. 🙂
5. dub 2011
Tenhle kočárek mám doma. Dal mi ho kamarád k mým letošním narozeninám. Je sběratel 🙂 Výroba 1980 - jako mé narození. Je netknutý, jen mu chybí ten deklík ☹
22. srp 2011
největší korbičky co jsem kdy viděla 😉 Já brášku vozila v hlubokém po dvorku jěště v roce a půl 😉 Jako malá holka 😉