icon

Holky nemůže se nic stát? Malej měl v ruce Sinecod ,ja nachvilicku odešla a když jsem přišla měl kapky otevřený a ja nevím kolik tam toho bylo😖

avatar

Byla bych v klidu, ty kapky tak blbe kapou, ze tezko toho do sebe dostal hodne😉 i kdyby nakapal treba 20 kapek, coz opravdu pochybuji, tak by mu to neublizilo. A pravdepodobnost, ze by ty kapky drzel tak sikovne, ze by to kapalo je dost mala😉

15. únor 2018
avatar

224 919 293 toxikologická linka, zavolej si tam

15. únor 2018
avatar

Sinecod ty snad neni mozny nakapat, se s tim rozciluju vzdycky takovou dobu, pochybuju ze by si nakapal ale pro klid volej jak rika koncita

15. únor 2018
avatar

@fropetka přesně sinecod má snad nejblbejsi kapatko na světě....

15. únor 2018
avatar

Já se sinecodem vždy tak rozčiluju než se rozkape. Vždy to musim propíchnout párátkem aby začlo kapat. Nebála bych se.

15. únor 2018
avatar

bezpečností kapátko, no 😀

15. únor 2018
avatar

Holky moc děkuji...je fakt ze to kapani moc nejde...

15. únor 2018
avatar

V klidu uplne..maximalne ti usne..😂

15. únor 2018
avatar

@leniczka23 asi nic nevypil od rána je v pohodě ,jako každý den 🙂

15. únor 2018