Jaaa😀😀😀
6. led 2016
Vlastní zkušenost ještě nemám, ale včera jsme si ho koupili (z bazárku), zatím je uskladněn u budoucích prarodičů 🙂. Vybrala jsem na základě velmi dobrých recenzí, tak věřím, že budu spokojená.
6. led 2016
Mame v zelene barvě a jsem s nim spokojena... 🙂
6. led 2016
Holky nevite jestli se dela i pro dvojcata..
6. led 2016
Uz mala spi,uz muzu psat😊Kocarek pouzivame uz neco pres 2 roky,jsem s nim moc spokojena po vsech strankach...a chci si ho nechat i pak pro druhe mimi,dopurucuji
6. led 2016
Jsem spokojená 🙂
6. led 2016
Máme Lupo a už přes 11 měsíců denně drandime a bez problemu...
6. led 2016


Máme Comfort a spokojenost 🙂 Poměr cena/kvalita super.