
Zůstat nebo nezůstat ve vztahu?
Ahoj, potřebovala bych slyšet zkušenosti lidí, kteří byli v dlouhodobě stagnujícím vztahu. Mám pocit, že vedle manžela postupně ztrácím energii sama ze sebe. Nejde ani tak o jednu konkrétní hádku, sp

Ahoj, potřebovala bych slyšet zkušenosti lidí, kteří byli v dlouhodobě stagnujícím vztahu. Mám pocit, že vedle manžela postupně ztrácím energii sama ze sebe. Nejde ani tak o jednu konkrétní hádku, sp