Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  kija
  10. lis 2015    

  Holky, fotoknihu - jakou? Kde si necháváte dělat, s jakou jste spokojené? Nejlépe nějakou, která u tvorby nabízí jednoduchý, čistý design. Děkuji.

  my zvolily Bontiu (www.bontia.cz) designy mile,zvolíte co je vám mile, jednoduchý program na tvorbu a super vzhled!! muzu jen doporučit ;)

  10. lis 2015

  Happy Foto-nádherné fotoknihy, už jich máme několik, doporučuji. Nedávno je měli za akční cenu, nevím, za kolik jsou teď.

  10. lis 2015

  Také objednáváme u Happy Foto když mají zrovna akci - jinak je to dost předražené.

  10. lis 2015

  Taky jsme delali u Happy Foto kdyz meli akci...

  10. lis 2015

  Fotolab.za me jedine ten.

  10. lis 2015

  taky jsem za happyfoto. paradní cena je, když zrovna mají akci a navíc zlepšili i kvalitu papíru a tisku. Jednoduché, intuitivní vkládání a práce s fotoknihou. Absolutní luxus byla fotokniha delux od nich, ale tu jsme nechali delat pouze na svatební album, tam je použit parádní fotopapír a tisk vypadá jako velkoformátové fotky. Za ty peníze mi to stálo. Navíc taky bývá v akci.

  11. lis 2015
  kija
  autor

  @vysla U Bontia jsme ji právě vždy dělali, mají krásné designy. Chtěla jsem udělat několik k Vánocům, jenže jak není akce, tak by to vyšlo celkem draho, takže budou nakonec kalendáře 🙂 Dík.

  @miskadis
  @elinkav
  @mrkrt
  @verunka_korunka Děkuju holky. Příště zkusím happyfoto, až bude akce, aspoň budu mít srovnání. A zvlášť tu deluxe bych ráda zkusila.

  13. lis 2015
  kija
  autor

  @masulka1989 Prosím Tě, nevíš, jestli Fotolab mívá akce? Teď jsem viděla v Tetě jednu menší fotoknížku - panorama, hodně lesklá, tak jsem si říkala, že bych jich udělala víc a do každé jednu dovolenou, jenže to by takhle vyšlo dost draho. Tak kdyby Fotolab míval akce, docela by se to hodilo 🙂 Děkuju.

  3. únor 2016

  @kija no jako miva,ale ne moc casto 😕 ja minule cekala na akci na fotoknihu 3mesice..

  4. únor 2016

  Nechavala jsem delat u Piklio.cz a Bontia.cz. U obou spokojenost🙂

  28. únor 2016
  kija
  autor

  @veronikaks O Piklio jsem taky přemýšlela, dělala jsem jednou u nich nástěnný kalendář a je krásný. A Bontia je fajn, ty designy se mi moc líbí, akorát minule mi došla celkově dost tmavá s nevýraznými barvami, tak mě to zarazilo, jestli něco změnili... děkuju za tipy 🙂

  29. únor 2016

  @kija U Bontia jsem si objednávala knihu poprvé a opravdu spokojenost. Pár fotek sice bylo tmavším, ale o nich jsem věděla, že nebyly kvalitně vyfocený... Od Piklia jsem měla taky i kalendář a taky fajn🙂 Letos jsem dělala kalendář u fotolabu a nečekaně zklamal, i když kvalita fotek byla vysoká. Přišlo mi, jak kdyby kvalitu o dost snižovali...

  29. únor 2016