icon
71 / 117
Už mám doma 2 sady a teď jsem objednala další :)
avatar

Máme asi 3 nebo 4 sady a jsou fakt skvělé, super jsou i ve vodě. I když byly původně kupované pro malou, vyhraje si s tím i můj starší syn.

12. lis 2010
avatar
kikiss
autor

Díky za potvrzení, že můj výběr je správný 🙂

12. lis 2010
avatar

co to je?

4. únor 2011
avatar
kikiss
autor

jsou to magnetické kostičky, které můžete různě skládat, je lepší mít více sad, ale super věcička, vhodná i do vany.

4. únor 2011
avatar

u nás zatím velmi oblíbené ke kousání, krásně se berou do ručiček, přemýšlím o zakoupení farmičky 🙂

16. únor 2011
avatar
kikiss
autor

JJ už jsou doma, našla jsem je za skvělou cenu, tak si s nimi zatím hraje můj 3a půl letý syn 🙂

16. únor 2011
avatar

můžu se zeptat, kde se dají koupit?

14. čer 2011
avatar

máme taky, zatím ve skříni,ale asi už vytáhneme a budeme sestavovat.-)))

2. črc 2011