
71 / 117
Už mám doma 2 sady a teď jsem objednala další :)
kikiss
autorDíky za potvrzení, že můj výběr je správný 🙂
12. lis 2010
co to je?
4. únor 2011
kikiss
autorjsou to magnetické kostičky, které můžete různě skládat, je lepší mít více sad, ale super věcička, vhodná i do vany.
4. únor 2011
u nás zatím velmi oblíbené ke kousání, krásně se berou do ručiček, přemýšlím o zakoupení farmičky 🙂
16. únor 2011
kikiss
autorJJ už jsou doma, našla jsem je za skvělou cenu, tak si s nimi zatím hraje můj 3a půl letý syn 🙂
16. únor 2011
můžu se zeptat, kde se dají koupit?
14. čer 2011
máme taky, zatím ve skříni,ale asi už vytáhneme a budeme sestavovat.-)))
2. črc 2011
Máme asi 3 nebo 4 sady a jsou fakt skvělé, super jsou i ve vodě. I když byly původně kupované pro malou, vyhraje si s tím i můj starší syn.