icon
16 / 117
Naušničky asi nebudeme potřebovat, ale kdyby náhodou tak jedině tyhle.
avatar

kde se dají sehnat?jsou krásné....tj.bílé zlato?

3. únor 2011
avatar
kikiss
autor

jj bílé zlato, pošlu Vám info do interní pošty, nevím, jestli se smí dávat odkazy 🙂

3. únor 2011
avatar

MY JE MÁME,ZE ŽLUTÉHO ZLATA S MODRÝMI KAMÍNKY A JSOU PŘEKRÁSNÉ,VŘELE DOPORUČUJI

3. únor 2011
avatar
kikiss
autor

tak děkuji za chválu, jsem ráda, že i ve skutečnosti jsou tak nádherné 🙂

3. únor 2011
avatar

Taky bych chtěla vědět,kde se dají sehnat.......jsou překrásné!Mám malou neteřinku a byl by to nádhernej dárek!!!

3. únor 2011
avatar

ja take prosim prosim

3. únor 2011
avatar

Strašně se chytají za oblečení, kámoška je má doma v hrnku a prý už tam zůstanou🙂

16. únor 2011
avatar
kikiss
autor

jé tak to je blbý :( to mě tedy mrzí :( protože jsou nádherné, ale asi tedy nepraktické.

16. únor 2011
avatar

neteřinka je má a jsou krásný a ani se nazachyávají, alespoň co je má přes rok se jí to snad stalo 1 ale jinak bez problému

11. kvě 2011
avatar
kikiss
autor

@anetha díky za názor, uvidíme, jestli je vůbec budeme potřebovat 🙂

11. kvě 2011
avatar

můžu taky prosím prosím odkázek =o) jsou úžasné

12. kvě 2011
avatar

můžu taky poprosit o odkaz.... díky 🙂

14. čer 2011
avatar

můžete mi poslat taky str., kde je mají?🙂

7. črc 2011
avatar

Taky je máme, a jsme spokojení a ještě se nám nikdy nezachytily za oblečení.

5. zář 2011
avatar

Ty jsou nádherné! 😵Mohla bych taky poprosit o odkaz? Vypadá to, že budeme mít holčičku, tak by jsme pořídili! 🙂

6. zář 2011
avatar

No ty jsou nádherné!!!!

9. zář 2011
avatar

Můžu taky poprosit o odkaz? 🙂

23. zář 2011
avatar

Holky takhle na obrázku jsou krásné,ale měla jsem je v jednom zlatnictví v ruce a velké zklamání. Taky jsem je moc chtěla, ale když jsem je přiložila k oušku, tak jsem je zavrhla.Ve skutečnosti mě tak neoslovily, jsou takové strašně ploché:(

23. zář 2011
avatar

ahojky mohla bych prosim taky kdyztak poprosit o odkaz...jsou prenadherne...
Moc dekuji

6. říj 2011
avatar

taky by jsme prosily s malou o odkaz, za pár měsíců je budeme potřebovat. díky

8. říj 2011