Nevíte někdo, jestli se dá na quinny zapp po zakoupení adaptérů na autosedačku dát autosedačka x-lander? Díky za každý názor.
já bych řekla, že ne, adaptery na x.-lander autosedačku maj jinej konec než ty na maxi cosi...
28. dub 2011
kikiss
autor@andrejka.. Hm, tak to je škoda, ale děkuji za názor 🙂
28. dub 2011
myslím že na to quinny jde jen maxi-cosi a nebo romer ...ale nejsem si jistá 🙂