jo, to r tam fakt chybí 😀 😀 😀
31. kvě 2014
moja dýňa je dar... danajský 😀
31. kvě 2014
@pupickova jojo, ty nas darecku 😵 😀
31. kvě 2014
@mandelynka2 :-*
31. kvě 2014
kitinka76
autor@mon_88017 @pupickova @mandelynka2 vy tři čuče ste fšecky dar z nebes 🙂
31. kvě 2014

Tam je chyba... jim vypadlo písmenko R. tam mělo bejt trest! 😀