a jinak, šikovný ogar 😵
24. srp 2015
a o mladé ani nemluvím 🙂
24. srp 2015
@kitinka76 copa to má sebou za fešáka ? to je její osobní fešák ?
24. srp 2015
@mandelynka2 možná požily ty zas....tracené automatické opravy a ne kití 🙂
24. srp 2015
Ja nerosumet co vy sikat 😅
24. srp 2015
kitinka76
autor@mandelynka2 jsem v práci a střízliva 😝
24. srp 2015
kitinka76
autor@hvezdnenebe ne to je nějakej vypůjčenej 😅
24. srp 2015
@hvezdnenebe fšechno je pani možne, fšechno 😀 😉
24. srp 2015
a blinkala z Hrušek? 😅
25. srp 2015
Sohaj je to pěkný, by se me lubil
25. srp 2015

cos Kiti pila? 😀