icon

Slečna kameranka má hodech v Hruškách 😵

avatar

cos Kiti pila? 😀

24. srp 2015
avatar

a jinak, šikovný ogar 😵

24. srp 2015
avatar

a o mladé ani nemluvím 🙂

24. srp 2015
avatar

@kitinka76 copa to má sebou za fešáka ? to je její osobní fešák ?

24. srp 2015
avatar

@mandelynka2 možná požily ty zas....tracené automatické opravy a ne kití 🙂

24. srp 2015
avatar

Ja nerosumet co vy sikat 😅

24. srp 2015
avatar

@mandelynka2 jsem v práci a střízliva 😝

24. srp 2015
avatar

@hvezdnenebe ne to je nějakej vypůjčenej 😅

24. srp 2015
avatar

@hvezdnenebe fšechno je pani možne, fšechno 😀 😉

24. srp 2015
avatar

a blinkala z Hrušek? 😅

25. srp 2015
avatar

Sohaj je to pěkný, by se me lubil

25. srp 2015
avatar

@mon_88017 neee, podle fejsu se Blinkal nejmenuje 😀 😀

25. srp 2015