Hezky vecer,
holky, nebyla jste tedka nektera v Tesco? Jake tam maji obleceni pro deti? Rada bych tam zajela pro mikiny, svetr.. ❄️🎄 dekuju!
Mame vseho dost 🙂
23. lis 2020
Záleží pro jak velké děti. Pro malé ano, minulý týden jsem pro syna 1,5 nakoupila, ale pro syna 7 tam vůbec nic neměli, teda mě se tam nic nelíbilo.
23. lis 2020
Byla jsem minulý pátek a měli docela velky výběr ....až mne to překvapilo
23. lis 2020
Ja byla v úterý a smůla- pyzamko pro mimi ani jedno, tepláky pro dceru také ne, vše vybrané, jak kdyby byl konec světa
23. lis 2020
Byli jsme dnes, detske jsem prolitla jen zbezne, ale urcite vyberete 🙂