Dnes jsem prošla skrz sídliště parkem s kočárkem. Dcerka byla v hlubokém kočárku a měla přes sebe plínku. Všimla jsem si 2 černých teček na plínce, tak jsem ji vzala do ruky a jaké bylo moje zděšení, když jsem zjistila, že ty dvě černé tečky jsou klíšťata!!! Ty mrchy se snad šíří vzduchem nebo co ?!?!? Prosím jak chráníte tak malé dětičky proti klíšťatům...úplně na ní nechci stříkat nějakej hnus, ale asi by to bylo pořád lepší než nějaké následky z kousnutí klíštěte....☹
Vim, ze pisete ze nechcete splichat nejaky hnus. Mame na zahade fakt kousaci potvory broucky a tak ja jsem koupila repelent Predator, je od 3 mesicu a splicha se na obleceni, ne primo na kuzi. Takze muzete s tim splichnout na kocar.
Takcsi vyrob domaci repelent z vody,rozmarýnu a bileho vinneho octa.
Já jsem repelentem postříká kocarek
Kdysi jsem četla o nějakých repelentních kroužcích, co se dají na kočárek a dítě s nimi tedy není v přímém kontaktu a i tak je chráněné. Zkuste pohledat 🙂