icon

Nebyl jste teď někdo na Snezce? Chtěli bychom výjet nahoru lanovkou a dolů pěšky. Dceru (10 mesicu)budu mít v nositku syn (8 let ) půjde po svých. Jaké jsou fronty na lanovku? Kudy dolů abych to dala s nositkem? Potřebuji co nejkratší cestu a vyšlo mi to na Snezka-Ruzohorky-Pec...je to schůdne dáme to?

avatar

fronta na lanovku min. 2-3h.

10. srp 2017
avatar
kjajule
autor

@jijulka to jako vážně? I kdyby jsme tam byli hned ráno na 8?

10. srp 2017
avatar

Souhlas, fronty prý hrozné..jedině vyrazit brzo ráno...a ta zmíněná cesta je víceméně celá po kamenech...

10. srp 2017
avatar

to nevim, ale kdokoliv jsme sli kolem, tak fronta az pomalu na parkoviste. A i mistni rikaji, ze kdyz jsou prazdniny, dny volna apod, tak fronta na pul dne

10. srp 2017
avatar

Zrovna v pondeli jsme byli. A fronta opravdu šilená. My to šli pěšky přes obří důl a zpátky přes Luční boudu.

10. srp 2017
avatar
kjajule
autor

@sarihy
@mpbk
@jijulka tak to jste mě holky ne potěšily s nositkem to nahoru nedám...hlavně mi tak dlouho nevydrží v nositku nahoru i dolů...😔

10. srp 2017
avatar

@mpbk Cesta přes Luční a Výrovku je pěkná, ale ne nejkratší...

10. srp 2017
avatar

Fronta dopoledne cca 3-4 hodiny... My byli v půl deváté u pokladny a jen 20 minut.. Větší děti šly s manželem přes Obří důl, cca dvě hodiny... Já s malou, 9 měsíců v manduce tam i zpět lanovkou...

10. srp 2017
avatar

Starší děti 8, 10 let.

10. srp 2017
avatar

@sarihy já vím, ale my měli kočár 😄

10. srp 2017
avatar

@mpbk A jak jste zvládli s kočárem ten první úsek ze Sněžky?..po těch šutrech...

10. srp 2017
avatar
kjajule
autor

@sarihy
@mpbk
@helena133 Tak to budeme ten výlet asi muset zrušit...malá mi vstává v 8 . Když ji vzbudil bude protivná celý dopoledne a než by jsme dojeli do Péče tak bude tak půl 10...to už tam bude asi fronta no 😔

10. srp 2017
avatar

@kjajule jedině to prostě vydržet a počkat🙂
@sarihy no byl to výlet roku, já nesla až ke žlutý boudě malou na ruce (au moje záda) a holky nesly kočár. Našteští jsme byly tři, tak se to dalo. Na vrchol jsme pak nesly kočár i se spící, protože usnula a moc to drncalo. Jsem unavená ještě teď😄

10. srp 2017
avatar
kjajule
autor

@mpbk to zase nedá manžel ten jak má někde stát ve frontě tak je nepřícetnej 😅...

10. srp 2017
avatar

No to teda koukam,chteli jsme v utery,ale takhle to teda pada..cekani by nevydrzeli ani jeden z tech mych chlapu 😝 dekuju za dotaz!

10. srp 2017
avatar
kjajule
autor

@mpbk
@sarihy
@helena133
@jijulka
a náhodou holky výlet k pramení Labe? Z Horních Misecek busem k Vrbatove Boudě a pak pěšky k pramení mělo by to být cca 3km. Jaká je tam cesta? Hodně kopec nebo pohodička? Spíš na nositko nebo může být kočár?

10. srp 2017
avatar

Cestu k prameni Labe jsme v pohodě zvládli s kočárem ;)

10. srp 2017
avatar
kjajule
autor

@jancaroul a jsou tam velké kopce? Zvažuji spíš nositko...tak abych to udychala 😂😂😂

10. srp 2017
avatar

@kjajule Cesta k pramenu Labe je od Zlatého návrší, kam se dostaneš z Míseček skoro po rovině ;)

10. srp 2017
avatar
kjajule
autor

@jancaroul moc děkuji! Bereme nositko a zítra vyrazíme vezmeme to přes ty vodopády 😊

10. srp 2017
avatar

@kjajule nemáš zač, vodopády Pančava jsou moc hezké, my to tam zvládli i s kočárkem, ale museli jsme ho přenášet, nosítko bude určitě lepší volba ;)

10. srp 2017
avatar
kjajule
autor

@jancaroul skvělý ještě jednou děkuji moc jsi mi pomohla 😉

10. srp 2017