Nebyl jste teď někdo na Snezce? Chtěli bychom výjet nahoru lanovkou a dolů pěšky. Dceru (10 mesicu)budu mít v nositku syn (8 let ) půjde po svých. Jaké jsou fronty na lanovku? Kudy dolů abych to dala s nositkem? Potřebuji co nejkratší cestu a vyšlo mi to na Snezka-Ruzohorky-Pec...je to schůdne dáme to?
Souhlas, fronty prý hrozné..jedině vyrazit brzo ráno...a ta zmíněná cesta je víceméně celá po kamenech...
to nevim, ale kdokoliv jsme sli kolem, tak fronta az pomalu na parkoviste. A i mistni rikaji, ze kdyz jsou prazdniny, dny volna apod, tak fronta na pul dne
Zrovna v pondeli jsme byli. A fronta opravdu šilená. My to šli pěšky přes obří důl a zpátky přes Luční boudu.
Fronta dopoledne cca 3-4 hodiny... My byli v půl deváté u pokladny a jen 20 minut.. Větší děti šly s manželem přes Obří důl, cca dvě hodiny... Já s malou, 9 měsíců v manduce tam i zpět lanovkou...
Starší děti 8, 10 let.
No to teda koukam,chteli jsme v utery,ale takhle to teda pada..cekani by nevydrzeli ani jeden z tech mych chlapu 😝 dekuju za dotaz!
Cestu k prameni Labe jsme v pohodě zvládli s kočárem ;)
fronta na lanovku min. 2-3h.