icon

Po měsíci boje, pláče, špatného spinkání a mrzuté nálady je tam !!! První zoubek je venku, ten jí teda chudince dal práce.

avatar

Ta je krásna 😍

6. črc 2017
avatar
kjajule
autor

@verysucha Děkujeme 🙂

6. črc 2017
avatar

ježiš ta je rozkošná !!! 😍

6. črc 2017
avatar
kjajule
autor

@zet83 Jo jo a umí to se všema 😀

6. črc 2017
avatar

Nádherná holčička😉

6. črc 2017
avatar
6. črc 2017
avatar

Teda ta roste do krasy 🙂

14. črc 2017