Ještě jeden dotaz mám byl jste teď někdy někdo v Praze v zoo ? Jak je to tam s testy na covid třeba v restauraci ? Jde mi to o že malej ho mít nemusí přítel má z práce ale já jelikož jsem doma tak nemám kontroluje to tam někdo ?
Jako nám se zatím jeste nestalo že by nás někde kontrolovali, ale znáte to náhoda je blbec . I když ti jde šikovně obkecat ani ta hygiena či policie po vás chtít nemůže ;)
Mám ten stejný problém, tak se zde připíchnu.
@danielakeprtova A když budu mít sebou čerstvě udělaný koupený test?
@anet_98 to nevím jak by to brali ☹
@danielakeprtova svým způsobem je to potvrzení důkaz o bezinfekčnosti , ale ale ....
@danielakeprtova si říkám, že by mě ještě nařkli, že ten teď může být bůhví jak dlouho starý
Byli jsme už 3x, testy nikdo nekontroluje. Restaurace fungují. Lanovka taky, pavilony taky, myslím, že jen želvy mají zavřeno. Za mě běžný provoz 😊.
Podle nařízení z 31.5. lze před vstupem použít samotest (kromě nočních klubů a diskotek, tam musí být z oficiálního odborového mist), bohužel v médiích to prezentují jinak....
Manžel byl s dětmi o víkendu a testy vůbec neřešil. Ani nikdo v zoo.
@anet_98 no právě
@zuzineckah to je dobře
Oni to kontrolovat nebudou a to ani nemůžou ze zákona ,ale kdyby si vás třeba odchytla policie nebo hygiena ta to má v kompetenci kontrolovat ..