icon

Kdy jste zacali chodit ven s ditetem narozenym v 35.tt ted v zimním obdobi. Zapomněla jsem se vcera u Dr. zeptat ☹

avatar

Až když měla 3 kila.

5. led 2018
avatar

Taky mi dr rikala od 3 kil.

5. led 2018
avatar

Ne drive jak veto 3kg a ne do minusu.

5. led 2018
avatar

Nam bylo receno od 2,5kg do -5° na cca 30minut. Od 3kg už normálně. Mala se narodila v 35+2

5. led 2018
avatar
klican
autor

Dekuju, ja myslela. Ale pro jistotu si tam jeste v pondeli zavolam.

5. led 2018