Prosim recenze na Valco Snap 4 s plastovymi kolecky, moc dekuji. Uvazuji jako druhy kocarek.
Kočárek mám a jsem stejně spokojená jako @vila_z_lesa .ještě přidám že je fajn prodloužená stříška. Košík. Polohování nožiček. Jediné na co jsem si musela zvyknout byla rukojeť. Není polohovací a oproti kočárku co jsem měla před tím je užší. Ale teď už o tom ani nevím
@epe29 jo, ta striska je super a ten kosik taky, ale me se prodrel, ale nic co bych doma nespravila 🙂 a ze je uzky se mi hodne zamlouva
Za me spokojenost. Velka.
Lepsi golfky
Jeden z nejlepsich kocarku co jsem kdy mela. Muzu jen doporucit. Me se dokonce libi i menitelnost strisek. 🙂
@vila_z_lesa asi, nekde psali plastovy. Taky jsem se divila..
Moc dekuji za poznatky. Prave to chci jako druhy lehci kocarek, kde uzvednu dite i ja sama do busu, tramky..
První mam TFK, to je pro me korab 🙂
Za me taky spokojenost, mam ho jako hlavni sportak, je fakt ze treba do lesa mame jiny kocar, ten i na brusle ale na takove to denni jezdeni mame Valco, do auta super, je lehounly ale super prostorny, na spani skvely a da se suprove vyladit 😊
Měla jsem a spokojenost. Teda ještě ten před polohováním nožiček. Pěnové kolečka naprosto v pohodě i do lesa a terénu. Lehký, skladný, prodloužená stříška ...
@vila_z_lesa taky se mi zamlouvá že je úzký. Jen jsem si na to ze začátku musela zvyknout 🙂
@epe29 ja si zvykla rychle, horsi je se preucovat na siroky 🙂
@vila_z_lesa tak to já už se přeučovat nebudu. Nejmladší syn je dítko poslední takže ani další kočárek nebude 🙂
Maximální spokojenost.u syna jsem používala rok a teď mám dcerku a už v něm jezdíme.lehoucky,skladný.da se dobře tunit😅jen v zimě se moc nedá používat.male kolečka a pěnovky.hrozna kombinace.a to jsem s města.
Kocar je super. Skladny, lehky, kosik prostorny, striska skvela. Ale do terenu vubec. Ovsem zalezi kdo vidi jak teren no. Snih za mne taky tragedie.ale na bezny jezdeni a cestovani mesto, mhd, vlaky dobry...
Jeste se zeptám, jal vypadaji kolecka po delsi dobe uzivani? Byla by mozna fotka, prosim? Nejsou hlucnejsi? Mooooc diky 😘
Hlučné mě nepřipadají.porad z nich akorát vytahuju napíchnutý bordel s ulice-kovove kousky,kamínky....
Používáno ve městě.zadni kola.
Moc dekuji, objednala jsem a zitra prijde. Tak se těším 🙂


Myslis penovy? Za me super, lehky a skladny, zvladnou i lehci teren i snih 🙂