38.8 stupňů v zadečku. Srazet nebo ne
Az bude mit 39pred odectem, takze po odectu 38,5.. taky ted mame teplotku od rana pred odectem 38,3, vcera mela ockovani.. tak jsem ji dala 2cipky viburcolu, byla mrzuta a je lepsi.. akorat teplotka zustava stejna..
7. srp 2018
klko
autorO odectu vim.dekuji
7. srp 2018
Ne, já srazim až od 38,5 po odečtu.
7. srp 2018
klko
autorOk. Všem dekuji. Snad bude brzy lépe
7. srp 2018
Pockala bych. Za pul hodiny zmerit znovu. Do te doby nejlip telo na telo.