Aaaaaaaa co varit prosím
My jsme dnes měli pečené kuře s nádivkou.
My dnes pečený stehna a zítra rizeto. Sobota asi obalovana 🐟 a v neděli steak a hranolky
cuketový nákyp
Masové kuličky s rajskou omáčkou, rýže.
Mrkni ke me do skupiny, tam je denne nekolik tipu...Co porad varit aneb recepty a tipy nas zen
Holandské řízky
My včera šulánky se špenátem a krůtím a dnes peču kuřecí na korenove zelenine s bramborem, o víkendu asi budou polentové knedlíky se zelím a cuketová sekaná 🙂
Fazolovy gulas 😊
Výjimečně mám naplánováno dost obědu 😁 rajská, pečené maso s dušenou mrkví, moravský vrabec se zelím, buřtguláš, bramborové knedlíky plněné uzeným, jitrnici se zelím a bramborem, civapcici a v mrazáku mám 2 bůčky, tak je namelu na holandské řízky se sýrem 🙂
Kuracie prsia plnené mozarellou a sušenými rajčinami ;)
Dneska rajská omáčka s knedlou a sekanou, zítra knedlo vepřo, v sobotu brokolicová polévka a zapečený špagety s masem, pórkem, smetanou a sýrem. V neděli zelňačka a asi kuře na paprice ...
Vsem vam dekuji. Vasi inspiraci si pisu do planu dalsich dni, protože burtgulas, sunkofleky, spagety a pecene kuře byly min.tyden
Tak u nas zítra bramboracka a rizky
Sobota: rizky jinak (nalozeno v jogurtu, vejci a kari) obaleny v kukuricnych lupinkach a opekany brambor
Nedele: prejt, brambof a zeli
Pondělí: nejaky vyvar a palacinky
Utery: asi bych zkusila nejakou om z hoveziho masa ????
Ale holandské rizky s br kasi heeeej, ja bych se prezrala 😀
My máme hromadu vajec, tak bude koprovka
U nás špagety a boloňská omáčka