icon
avatar
klko
28. dub 2019    

Ahoj holky dostala jsem od tety jablecno merunkove pyre kupovane v Německu. Myslela jsem, že je to marmelada, ale omyl. Holka toho tolik nesni-nenapada vás třeba buchta nebo jak to zužitkovat, Když už jsem to nacnula?
Diky

avatar

Co zamrazit na nanuka?

28. dub 2019
avatar

Dávám do rýžového nákypů,máme to radši.takze vrstva rýže,pak vrstva přesnídávky a pak zase rýže.

28. dub 2019
avatar

já bych to snědla sama s piškotama 🙂

28. dub 2019
avatar

Nebo klasicky buchty udelat a naplnit to.tim.

28. dub 2019
avatar

@leniczka23 buchty plnit přesnídávkou?to bych asi nedělala

28. dub 2019
avatar

@bara88 Ja z Nemecka mela merunkovou a byla jak povidla..
To nedelej..ja to tobe nepsala.

28. dub 2019
avatar

@leniczka23 taky plníme 😘 a holky je mají nejraději

28. dub 2019