Ahoj holky dostala jsem od tety jablecno merunkove pyre kupovane v Německu. Myslela jsem, že je to marmelada, ale omyl. Holka toho tolik nesni-nenapada vás třeba buchta nebo jak to zužitkovat, Když už jsem to nacnula?
Diky
Dávám do rýžového nákypů,máme to radši.takze vrstva rýže,pak vrstva přesnídávky a pak zase rýže.
28. dub 2019
já bych to snědla sama s piškotama 🙂
28. dub 2019
Nebo klasicky buchty udelat a naplnit to.tim.
28. dub 2019
@leniczka23 buchty plnit přesnídávkou?to bych asi nedělala
28. dub 2019
@bara88 Ja z Nemecka mela merunkovou a byla jak povidla..
To nedelej..ja to tobe nepsala.
28. dub 2019
@leniczka23 taky plníme 😘 a holky je mají nejraději
28. dub 2019
Co zamrazit na nanuka?