holky prosím,
čeká nás s manželem 2.výročí. chtěla bych mu pořídit ještě nějakou drobnost. napadá vás něco? nebo co jste dávaly vy?
Druhé výročí je papírové, já mu skládala origami srdíčko s věnováním🙂
5. čer 2019
Já jsem k papírové svatbě kupovala knížku.🙂
5. čer 2019
5. čer 2019
Já budu manželovi k výročí vztahu kupovat tuto knížku. Viděla jsem ji u kamarádky a je suprova.