Holky prosím inspiraci,
K obědu budu dělat míchány listovy salát s grilovánou kotletou. Chtěla bych ho nějak obmenit. Jakou děláte "zalivku" nebo čím ho děláte "výjimečný??"? Nebo jen balzamico?
klko
autorDekuji
14. čer 2019
Jake listy?
14. čer 2019
olivovy olej a trochu pikantni hořčice ke grilovanemu masu a salatu idelani
14. čer 2019
Ja davam k rukole a polnicku jen olivovy olej, na kousicky susene rajcata a nastrouhany parmezan... s manzelem to milujem 🙂
14. čer 2019
My dáváme jako zálivku kečup smíchaný s tatarkou. Ikdyz na zeleninu hodině trochu sladkokyselé šťávy ( voda,cukr,ocet), hore ještě zálivku
14. čer 2019
A opražené sezamové semínko. Dávám to do všeho 🙈
14. čer 2019
Přidávám ještě ledový salát a na plátky ředkvičky a zalivka k tomu - medová a nebo sweet and chilli “omáčka” 👍