icon

Dává se při pololetním vysvědčení učiteli květina?

avatar

U nás ne 🙂 ale taky možná záleží na škole na zvycích..U nás až na konci roku

30. led 2018
avatar

Taky nedavam. Uz jen z duvodu, ze se uci a vysvedceni je posledni hodinu. To by kytka vypadala.

30. led 2018
avatar

Nedava....
@zmuzle uvadi jeden fajn duvod

30. led 2018
avatar
30. led 2018
avatar
30. led 2018
avatar

jde o to, jestli mu chcete poděkovat (třeba za dobrou práci za uplynulé pololetí) nebo ne.

30. led 2018