Dává se při pololetním vysvědčení učiteli květina?
Taky nedavam. Uz jen z duvodu, ze se uci a vysvedceni je posledni hodinu. To by kytka vypadala.
30. led 2018
Ne.
30. led 2018
Ne
30. led 2018
jde o to, jestli mu chcete poděkovat (třeba za dobrou práci za uplynulé pololetí) nebo ne.
30. led 2018
U nás ne 🙂 ale taky možná záleží na škole na zvycích..U nás až na konci roku