icon
1 / 1
avatar

Pro nás, u obou děti, bylo rozhodující to, zda budou 💩. Bohužel spousty druhů mlek, nevyhovovaly právě z tohoto důvodu.

10. srp 2020
avatar

UM jsme měli na doporučení pediatra... Jeden Nutrilon, druhy. Sunar...

10. srp 2020
avatar

Výsledek d-testu😁a kupodivu ten jí chutná nejvíce 😊 takže za mě d)

10. srp 2020
avatar

Za B 😊

10. srp 2020
avatar
10. srp 2020
avatar

U nás platí A B i D

10. srp 2020
avatar
10. srp 2020
avatar

B a 🍼D

10. srp 2020
avatar

A, B, C, D :D vše hraje roli 🙂

11. srp 2020
avatar
11. srp 2020
avatar

jednoznačně za B

12. srp 2020
avatar

B) jednoznačně

12. srp 2020
avatar

Určitě A a B 😊

14. srp 2020
avatar
14. srp 2020
avatar
15. srp 2020
avatar
17. srp 2020
avatar

Děkujeme a každé z vás zasíláme srdíčka ❤️ ❤️❤️

@caslii, @evabry, @irenoslava, @iva_la, @jaaniickaa, @jajaneu, @katerina2394, @katka_dv, @marketka_m, @neliniezoe, @nicedaisy, @pavlinavo, @rkozakova, @rozinka24, @svolikova, @verca5505

25. srp 2020