UM jsme měli na doporučení pediatra... Jeden Nutrilon, druhy. Sunar...
10. srp 2020
Výsledek d-testu😁a kupodivu ten jí chutná nejvíce 😊 takže za mě d)
10. srp 2020
Za B 😊
10. srp 2020
10. srp 2020
U nás platí A B i D
10. srp 2020
B a D
10. srp 2020
B a 🍼D
10. srp 2020
A, B, C, D :D vše hraje roli 🙂
11. srp 2020
11. srp 2020
jednoznačně za B
12. srp 2020
B) jednoznačně
12. srp 2020
Určitě A a B 😊
14. srp 2020
B a D
14. srp 2020
B a D
15. srp 2020
17. srp 2020
konik_testuje
autorDěkujeme a každé z vás zasíláme srdíčka ❤️ ❤️❤️
@caslii, @evabry, @irenoslava, @iva_la, @jaaniickaa, @jajaneu, @katerina2394, @katka_dv, @marketka_m, @neliniezoe, @nicedaisy, @pavlinavo, @rkozakova, @rozinka24, @svolikova, @verca5505
25. srp 2020

Pro nás, u obou děti, bylo rozhodující to, zda budou 💩. Bohužel spousty druhů mlek, nevyhovovaly právě z tohoto důvodu.