korityakova
27. říj 2012
Nase druhe stesticko ktere nebylo vubec v planu:DAmálka
Krásná!
27. říj 2012
krásné,mi takové neplánované máme třeťátko 😀
27. říj 2012
korityakova
autor@saminomimino ty brdo tmy chceme taky tri ale ne zas tak brzo doufam ze se to uz nestane takovej omyl:D
28. říj 2012
korityakova
autor@suzanna123 dekujeme
28. říj 2012
moc krásné album🙂
27. led 2013
korityakova
autor@snezenka123 mooc vam dekuji
27. led 2013































teta..jste kočky 🙂