
2 / 3
nadherna fotka... to je tak krasny..
7. črc 2012
kosticka32
autor@andelkaprdelka jj z tesca,je to naše ropuška 🙂
@terioza1 jj sem se nasmála 🙂
7. črc 2012

nadherna fotka... to je tak krasny..
@andelkaprdelka jj z tesca,je to naše ropuška 🙂
@terioza1 jj sem se nasmála 🙂
🙂 jéééé....to je rožtomilééé....a to žebičkový bodýčko máme taky...je supéér...🙂