během měsíce o dva kamarády míň :( sakra co blbnou co je k tomu vede!!!!Maj děti,rodiny:((((
@andelkaprdelka jo jako sebe to!oběsil!už druhej:( je to totálně srabácký a sobecký!!!!!!!!!
@kosticka32 souhlasím...a HLAVNĚ!!! když mají rodiny....to je uplně největší sobectví....ach jooo
@kosticka32 To je mi líto. Kamarádce se nedávno zasebevraždil brácha ☹ Skočil pod vlak ☹
u nás klučina 16let, oběsil se, rodiče ho prý týrali a rozešla se s ním holka po 3letech ☹ chjo
To je mi líto.Co je k tomu vede?A vůbec když mají rodiny.Chudák manželky a děti.Toho něštěstí je už tolik a ještě sebevraždy.Hrůza
@misssutko strašný,vůbec to nechápu:(
@ivigirl no teda a to se to muselo vyřešit až tak? :((((( chjo však měl život teprva před sebou a holek mohl mít mraky:((((
@ivcadr vůbec nevím co to je?:((((samá sebevražda,asi mají pocit,že to nezvládají,že je neuživý a že bez něj jim bude líp:(((((
@kosticka32 kamarád takhle skočil na Nové Americe .. od té doby bych tam v životě nejela... a proč.. dluhy a přítelkyně která musela mít minimálně 3 dovolený do roka :((((((
je to hrozný .... představa toho chaozu v hlavě tohle udělat...
Zoufalí lidé,dělají zoufalé činy :( Je to hrozné.Pár kámošů to taky takhle vyřešilo :(
☹ vždycky je řešení ..než tohle to ☹ měla jsem bratra a před 10lety nešťastnou lásku vyřešil stejně..bylo by mu 38 a myslím,že by teď na vše koukal úplně jinak..nejvíc ublížil celé rodině ☹ to myslím nikdo nedomýšlí...jaké to je pro
blízké ☹
jako že sebe....tamto???....proč??? ☹ achjo....jako by toho neštěstí nebylo málo....