BOŽééééééé!!!!!!!!!§ten můj kluk je idiot!!!!!!!!!!On dá holce do ruky houbařskej nůž a prej hele mami ona mě chce zabít!!!!!A ona s tim nožem u oka???!!!!tak rychlá jsem v životě nebyla,já ho utluču!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To chce klid maminko 🙂
nejhorší je, že jemu to asi nedošlo, že on jí nechtěl ublížit ☹ s tím já budu hodně bojovat při výchově, jsem asi mooooc empatická a bojím se, že nedokážu na dítě výchovně zvýšit hlas, když budu vědět, že ona to nemyslela zle, že ona nechtěla ☹ i proto mě má pes omotanou kolem ťapky 😉
@leni_tom pako je to!!!😀
@baculinka no tvl nervy v kýblu a 300 šedivejch navíc co ti budu řikat
@pavluska01 no já ho neztloukla jen seřvala a pak vysvětlila🙂
vůbec se ti nedivím já jsem z Miši taky na mrtvolu,člověk by řekl že když mu je 14 že už je to velký kluk ale to je omyl kolikrát horší než malí dítě někdy nevím jestli mám brečet nebo mu dát přes h...☹
@moncakuna to znam ten starší je horší než ty malí děti taky to mam doma
Hlavně, že se nic nestalo
jsou to dětatka vynalízaví hlavně že si neublížila a kluk si da určitě pozor
koumák 🙂