Byl jste někdo s papírama na úřadech?Taky to jde u vás takovým fofrem?Tady co hodina to jeden člověk,byla jsem tam 2x a vzdala to:(
@mykys10 takže všude stejné,ale proč??6e by jako kvůli těm kartám nebo co?já mám vše vyplněné a jsem venku za 10min🙂
Já byla dnes zažádat o rodičák a měla jsem teda dost. Čekala jsem tam hodinu a půl. Přede mnou to byl samej Horvát ☹
já jsem si byla měnit rodičák, v pondělí jsem tam byla přes dvě hodiny a dnes 1,5 hod.
@kosticka32 nevím, asi dovolený a teďkom se zasek kontrolují k příspěvku na bydlení veškerý smlouvy atd...myslíš,že by se něco stalo kdybych tam naklusala až 30?
@mykys10 takže si sebou teda přibalím raději i RL dětí a smlouvu k bytu🙂dík🙂 hele já nevim,asi nic,je na to přece měsíc,akorát mám pocit že když jsem tam jednou šla později tak jsem měla i peníze až na konci měsíce
holky ti ještě vůůůůbec nic není 🙂 dneska jsem byla na konzulátu v Praze si vyřídit jeden papír od 7:45 do 15:30 😉 labůžo 🙂
@inna_s vyhráváš 1.místo to je mazec teda
dneska a katastrofa,zasek jsem odešla,pokusím se si zajistit hlídání na zítra a zajít si to tam vystát sama.Kámoška byla v pondělí a strávila tam 8 hodin!!!!!